1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Przeglad techniczny po przekladce

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika Koniu, 21-05 18.

1. Koniu

Koniu Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich, mam juz zlozone autko na tip top, zbierznosc, swiatla itp, mam problem ze zrobieniem przegladu, pierwszym razem bylem na stacji lecz zostalem zbyty poniewaz swiecil airbag, usunalem blad, dzis zajezdzam na stacje i nie podbija przegladu bo swieci check engine, niestety nie mam narazie mozliwosci naprawy usterki a chcialem auto zarejestrować zeby moc juz jezdzic, samochod to audi a4, macie moze jakies rady odnosnie przegladu? Dodam ze w mojej miejscowosci jest jakies 5 stacji diagnostycznych z czego tylko na jednej podejmuja sie przegladu przelozonego samochodu, czy to jest podstawne? Jest w stanie ktos pomoc z malopolski, wskazac stacje ktora nie stwarza problemow przy pierwszej rejestracji? Z gory bardzo dziekuje

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. kapusta75

kapusta75 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    chojnice/accrington
    Witaj, jesli chodzi o kontrolke airbag to oczywiscie diagnosta mial racje, natomiast check engine nie jest podstawa do nie wydania pozytywnego badania. Moze po prostu z uwagi na to iz przekladka, bardziej sie czepia. Swoje auta zawsze mam na tip top jak jada na przeglad i nigdy nie mialem problemu.

Poleć tę stronę