1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Przełożyłem co najmniej jednego anglika : Pamiętacie swojego pierwszego anglika ?? :-)

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika marekfl, 16-08 10.

1. marekfl

marekfl Zaufany warsztat

Docenione treści:
    55
    Miasto:
    Kielce
    Adres strony:
    hehe pamiętacie swojego "pierwszego" anglika hehehe ja pamiętam - to była Laguna I po lifcie :) hehe miło wspominam tamten czas :)

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Misiek

Misiek VIP

Docenione treści:
    81
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Hehe temat mi zabrales, mialem go wlasnie zalozyc :)

Moim pierwszym byl Mondziak MK3 w sedanie, tego pierwszego sie nigdy nie zapomina :lol:

4. Marlena

Marlena Zaufany warsztat

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    Artura pierwszym autkiem w 2001r. był ford focus z 1998r. Czas przekładki razem z wstawieniem ćwiartki wynosił 5 dni roboczych po 10 godzin dziennie. Wtedy o przekładkach mało kto słyszał i wszyscy się łapali za głowę co on robi. Tym autem nadal jeździ klient i nie narzeka :)

5. Paweł2008

Paweł2008 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Pomorskie
    Moje pierwsze auto to freelander - robiłem go dwa tygodnie:))) a sprzedałem dwa dni po zrobieniu człowiekowi mieszkającemu 1,5km ode mnie. Do tej pory widzę tego landka kilka razy w tygodniu...

6. Burcys

Burcys Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Wadowice
    Moim pierwszym była Suzuki Vitara 1997 cabrio, pamiętam jaka to zabawa była i jak ludzie przychodzący do warsztatu na nią patrzyli bo większość o przekładkach nie słyszała :) Czas to było prawie 3 tygodnie z powodu problemu z dostępem deski (w rzeczywistości roboty był jakiś tydzień)

7. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    458
    Miasto:
    łódzkie
    mój pierwszy anglik to Chrysler Voyager 3,3 automat w bezowej skorze od angielskiego policjanta,kupiłem go na części aby podnieś wyposażenie swojego ale tamtego sprzedałem a ten został i jest jako pojazd bojowy nieopancerzony :) do wszystkiego,śmiało moge stwierdzić że jak ktoś przełoży Voyagera przełoży większość aut,czas przekładki prawie 2 miesiace z powodu braku części w beżu

8. adambiker

adambiker Uczestnik

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    stalowa wola/irlandia
    moje pierwsze autko to laguna jedynka po`lifcie 1.8 benzynka, pamietam to jak dzis, autko sprzedalo sie po okolo pol roku, i od tamtej pory spodobalo mi sie przekladanie anglikow,

9. anbora

anbora Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Zduńska Wola
    kupę czasu już minęło od pierwszego anglika :) Najtrudniej było o części , na allegro jeszcze nie pojawiały i trzeba było szukać po Polsce.Mimo wszystko fajne były czasy :thumb2:

10. angeelo

angeelo Forumowy grafik Zaufany warsztat

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    Działdowo Warm-Maz
    a moim pierwszym przełożonym autem była Vectra B z końca 98r robiona u ojca w garażu w czasach gdy przekładka do tego auta stała po 3500zł i ciężko było ja zdobyć(podczas przekładki i tak zabrakło parę drobnych części), dodam, że autem jeżdzę do dziś i nigdy nie miałem z nim żadnego problemu związanego z przekładką auto robiłem nie spiesząc się chyba z 3tyd popołudniami(bez żadnych wskazówek) po 3 godz dziennie

11. Marek664

Marek664 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Miedzyrzecz
    Pierwsze autko to Laguna I ph II -1999 w 2007 roku ,przekładka szła dość wolno ze wzgledu na to ze mieszkam w UK a przekladke robiłem w PL zeszło około 1,5 miesiąca licząc od odkrecenia pierwszej śrubki do zakrecenia ostatniej -szło bardzo fajnie ale z braku kilku elementów wydłużało sie , robiłem to auto sam , w czasie pracy narzekałem po jakiego ... sie za to zabrałem,ale po skończeniu i odpaleniu silniczka po zgasnieciu wszystkich kontrolek i sprawdzeniu działania wszytskich rzeczy pojawił sie uśmiech na twarzy i zapomniałem o trudniościach-autko jest nadal w rodzinie i nie zawodzi.Pozdrawiam :)

12. Mipsa

Mipsa Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    wielkopolska
    Mój pierwszy i ostatni anglik to Vectra C kupiłem jak byłem w szkocji. Jeździłem rok czasu potem powrót do polski no i przekładka . Robiona w garażu, wcale nie taka trudna jak wie sie za co się chwycić z racji tego że mój zawód blacharz samochodowy nie było problemu . A dlaczego ostatni . A no dla tego że przełożyłem i od pół roku stoi w garażu bo nie mogę znaleźć stacji która zrobi przegląd . Albo chociaż rzeczoznawcy który wystawi zaświadczenie :( Normalnie masakra .

13. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    458
    Miasto:
    łódzkie
    jak masz dobrze zrobione tak zebym sie za ciebie niewstydził :) to podjedz do mnie i pojedziemy na przegląd

14. Marlena

Marlena Zaufany warsztat

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    W lutym mija 10 lat od przełożenia przez Artura pierwszego anglika :jupi:

15. barto600

barto600 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    warszawa
    moim pierwszym i jedynym angolem przełożonym była honda prelude JDM H22A 4WS 1992r ;] teraz szykuje się do galaxyego 2003 ;]

16. easyrider

easyrider Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łukowica k.Limanowej
    A pochwalony:)
    Mój debiutancki egzemplarz to Freelander 99r :)) nawet nawet poszedł bo 3dni może dlatego że prowadzę serwis mechaniczno elektryczny... pozdrawiam i zapraszam.

17. edward-dopke

edward-dopke Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bolszewo
    Witam a moje pierwsze przełożone auto to -London Taxi 1997r i jeszcze 4 sz no i zapytacie zapewne a co z deską którą nie nabędzie się ze szrotu -poprostu zrobiłem i nie tylko kokpit ale także odsuwany dach za który angole chcieli 2000 GBi jeszcze miałem dostarczyc auto ,dla niedowiarków adres strony
    zabytkowe.info zakładka historia odbbudowy lub 500 605 706

18. angeelo

angeelo Forumowy grafik Zaufany warsztat

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    Działdowo Warm-Maz
    albo masz kiepskie zdjęcie albo deska wygląda na poklejoną i pomalowaną

19. edward-dopke

edward-dopke Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bolszewo
    Witam
    niestety nie bardzo zależy mi na pofotoszpowanych lub ściągniętych z internetu zdj. jak.oceniasz począwszy od krytyki jak wiekszość to klient któremu robiłem 2 taxi ma lepszej jakości zdj. firma Toptaxi Warszawa zakładka limuzyny decha tzw. drewniana strugana przez ,,wariata'' o dziwo pomimo drwin właśnie taką robię na życzenie klienta z Łodzi wraz z kompletną renowacją i druga w zakładce taxi przełożona z kompletnym odbiciem lustrzanym dla niepełnosprawnego ,podobno mieliśmy się dzielic wrazeniami z przekładek i to chyba nie portal Press Foto ,jak zafundujesz mi wache i hotel to moge cie odwiedzic i razem pojedziemy na stacje diagnostyczna lub zapraszam latem na wybrzeże i odwiedz mnie osobiscie Dopke Edward Bolszewo Żeromskiego 12 500 605 706 no i nareszcie sprawdzimy jak zamiataja wycieraczki (obsesja Ryszarda 410) jak to miło ocenia się innych
    myslę że udzieliłem wyczerpujących informacji -tylko poco zadzwonić lub przekonać się naocznie łatwiej pisać posty (swoja drogą kiedy pracuja ludzie którzy piszą po 1000 postów bo ja mam czas tylko w nocy
    pozdrawiam no i czekam na kolejny post oczywiście z krytyką

20. blady11

blady11 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    dublin
    u mnie jako pierwszy vw caravelle t4 z 2001r. dało rade. 2 tygodnie zajęło...

21. BizonLG

BizonLG Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Pierwszym autkiem jakie przerobiłem był ford transit mk 3 i jestem zadowolony ze udało mi się to zrobić w 3 tygodnie, miałem wtedy 18 lat i była to maja pierwsza przygoda z przerabianiem kupy kabli. Autko do dziś służy mi jako laweta i żadnych problemów z nim nie mam. Żadnych poprawek nie trzeba było robić, jedynym mankamentem w tym aucie jest to ze nie przełożyłem tapicerki drzwi pasażera i jadąc w 3 osoby jest po prostu ciasno, ale jakoś mi to nie przeszkadza.

22. Majster Złota rączka

666
    Miasto:
    Internet

Poleć tę stronę