1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Problem ze zrobieniem przeglądu po przekładce

Dyskusja w 'Prawo' rozpoczęta przez użytkownika jeery, 1-10 17.

1. jeery

jeery Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Witam mam problem ze zrobieniem przeglądu po przekładce auto to ford transit, byłem już na sześciu stacjach i każdy z diagnostów wymaga czegoś innego od zaświadczenia od producenta do jakiego ruchu auto jest przystosowane, przez faktury na zakup nowych części, homologację na zamontowane części, czy zaświadczenia od rzeczoznawcy o zmianach konstrukcyjnych, a na ostatniej stacji diagnosta poinformował że siedzenia, pasy muszą być nowe i posiadać homologację to samo dotyczy poduszki kierowcy że musi być nowa, ponieważ używanych poduszek nie można montować ręce opadają. Proszę o informację jakie w rzeczywistości muszą być spełnione wymogi prawne, jakich dokumentów mogą żądać diagności i na jakiej podstawie aby samochód po przekładce przeszedł przegląd. Ewentualnie może jakiś namiar na stację która nie robi problemów z przeglądem anglika w podlaskim lub ościennych.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. futrzenko

futrzenko Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    Witam,
    Mam podobny problem z transitem byłem w dwóch stacjach. Jedną odsylala mnie do stacji okręgowej a druga chciała fakturę z oryginalnymi częściami Poszukuję stacji w woj lubuskim.

Poleć tę stronę