1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Problem z odzyskaniem v5c. Inspekcja auta

Dyskusja w 'PRAWO W WIELKIEJ BRYTANII' rozpoczęta przez użytkownika jarrus87, 6-02 20.

1. jarrus87

jarrus87 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    jabłoń
    Witam wszystkich serdecznie. Borykam sie z nastepujacym problemem. Zakupilem auto w uk na aukcji i probuje odzyskac v5c . nigdy nie bylo z tym problemu,a tym razem otrzymalem pismo z dvla że zapraszaja na inspekcje auta na terenie Uk. W celu jego sprawdzenia. Problem w tym ze auto juz mam w polsce i dzisiaj zakonczylem robic przekladke. A transport auta do uk i spowrotem wogole sie nie kalkuluje. Mial ktos podobny problem. ? Pozdrawiam

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. woyti

woyti Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Słupca, Konin,Września
    Ja nie dostałem na dwa auta od maja tel nie pomogły czekać każą, jeden mi przysłali po 8 miesiącach .A od lutego nie robią akcyzy na auta z UK wstrzymane do wyjaśnienia robią tylko na auta kupione do 31stycznia.

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. michal0124

michal0124 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Też dostałem wezwanie na inspekcje. Próbował ktoś to jakoś załatwić jeszcze czy nie ma innego wyjścia? Auto mam juz w Polsce także bedzie problem raczej.

Poleć tę stronę