1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Prośba o wsparcie.

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika drekke, 19-02 18.

1. drekke

drekke Gość

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Witam wszystkich , nie często i coś proszę , jeśli to robię , to raczej w czyimś imieniu . Tym razem jest podobnie . Od kilku lat pomagam ludziom którzy nie mogą odnaleźć się w naszej rzeczywistości . Nie pomagam wszystkim , nie jestem w stanie wszystkim pomóc . Wybieram zawsze takie osoby , które na prawdę potrzebują pomocy . Jest ze mną kilka pozytywnie zakreconych ludzi . Rodzina do której dotarłem tym razem , jest bardzo poszkodowana przez los . Nie mają zupełnie niczego , nie mają łazienki , nie mają kuchni , nie mają podstawowych sprzętów . Zorganizowałem im telewizor na początek i kuchenkę gazową . Teraz organizuję remont mieszkania . Wdowa z dwiema córkami , które nie mają normalnych warunków do nauki czy normalnego życia . Proszę Was o wsparcie finansowe na zakup materiałów budowlanych , potrzebne jest wszystko , nie ma ciepłej wody , jest tylko ubikacja. Żeby dokonać wpłaty wklej w przeglądarce ten link https://zrzutka.pl/ek3agb , liczę na Wasze wielkie serca i z góry dziękuję .

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. drekke

drekke Gość

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Mam film ale nie mogę go tu wkleić , mam zamulone konto .

4. Marlena

Marlena Zaufany warsztat

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    My od wielu lat również pomagamy. Podaję linka do Stowarzyszenia, które ma cel aby w Polsce nie było rodzin z dziećmi, które nie mają łazienki w domu.
    http://www.piekne-anioly.org/ Warto się z nimi skontaktować.
    Do tego polecam udać lub zadzwonić się do lidera lub wolontariusza Szlachetnej Paczki z Twojej okolicy i oni powinni nawet poza terminem finału zorganizować jakieś urządzenia, meble czy zbiórkę np. środków chemicznych.

5. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  6. drekke

drekke Gość

Docenione treści:
    39
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Ja też mam stowarzyszenie , jednak od wielu lat pomagam konkretnej osobie , nie prezesowi . Te wszystkie fundacje już przerabialem. Nie mniej jednak dzięki za zainteresowanie .

Poleć tę stronę