1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

polecam wszystim Warsztat Andrzej Mazurka w wąsoczu Dolnoślaskie

Dyskusja w 'Polecam' rozpoczęta przez użytkownika Daniel1976, 16-12 09.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    214
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    A kto w pasacie b5 czy a6 czy a4 wycina szybe i po co?
    Auto jest proste w przekładce dla kogoś kto ma o tym pojęcie i trochę autek już zrobił
    Elektryka banał dostęp wszędzie elegancji
    Tak na prawdę schodzi się tylko ze ścianą
    Lakier szybkoschnący
    Mastyka w pistolecie

Tak jak pisałem powyżej nie widziałem pracy tego warsztatu i nic na jej temat do powiedzenia nie mam
    Moim skromnym zdaniem można zrobić to auto w tym czasie
    U mnie trwa to dłużej i jakoś nikt z tego powodu nie płacze

Pozdro
    Rafał

drekke i mazurek lubią to.
  2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. delegat5

delegat5 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    brzeżno
    dużo warsztatów wyciąga szybe nawet wycinają półkę pod magiel a potem trzeba ją solidnie przyspawać a to trwa dwa tygodnie :mur: i dłużej a przekładka trwa pół roku,każdy klient chciał by mieć to szybko zrobione i widzieć co sie z jego autem dzieje i u andrzeja jest taka możliwość sam stałem i patrzyłem co sie z moim autem działo przy przekładce i byłem pod wrażeniem dla tego moja takie opinie o tym warsztacie.

4. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    429
    Miasto:
    łódzkie
    no wiec jak gdzie jest prawda ?

"W kwestii formalnej,nie jestem Mazurek,nawet go osobiście nie widziałem"
    czy tu
    "u andrzeja jest taka możliwość sam stałem i patrzyłem co sie z moim autem działo przy przekładce"

5. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    272
    Miasto:
    Wadowice
    jeszcze raz panowie w 24 godz. audi czy pasat ???

piszecie o lakieze szybko schnacym ,rozumiem, a gdzie konserwacja (przeciez wypadalo by zeby wyschla potem lakierowac

mialem kiedys klienta na samym poczatku dzialalnosci ,powiedzial tak __czemy niewycinacie szyby przeciez kazdy profesjonalny zaklad to robi( jego opinia) poza tym nawet lepiej sie robi bez szyby nietrzeba uwazac ze peknie

reasumujac - niewieze ze dobrze mozna zrobic auto w 24 godz jezeli chodzi o wyzej wymienione modele ze sciana spawana

Moze dlatego pan mazurek ma taka a nieinna opinie jak sie robi auta w takim tempie
    pozdrawiam

6. marekfl

marekfl Zaufany warsztat

Docenione treści:
    55
    Miasto:
    Kielce
    Adres strony:
    Hmmm no powiem szczerze ze jestem pełen podziwu jak i trochę nie dowierzam -

robię już któregoś kolejnego Passata ale przyznam się szczerze że 3 dni to w moich warunkach szczyt możliwości (a liczę na spokojnie 4 do 5 dni)-

Może mam za mało rąk do pracy może za słabo czas organizuje. Ale generalnie samo rozwiercenie i wstawienie ściany (nawet biorąc pod uwag ze jednocześnie jest wycinana jedna i druga) to przecież jest z pół dniówki, pozabezpieczanie tego potem - w miedzy czasie można by "robić" instalacje przy wstawianiu ściany nie da rady w tyle osób w środku robić -

Przyznam się szczerze że jeśli te informacje są prawdziwe to jestem pełen podziwu - dla organizacji pracy w tym warsztacie ale podchodzę trochę sceptycznie do tych inf.

mazurek lubi to.
  7. delegat5

delegat5 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    brzeżno
    nie znałem ale teraz znam czas leci kolego a emerytem nie jestem abym siedział w domu

8. Tony

Tony Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Wielkopolska
    Takie numery to robi Rydzyk.
    - Ja nie powiedziałem o nim murzyn
    - Jest nagrane
    - Nie
    SZCZYPIŃSKA - Ojciec Rydzyk nie powiedział o nim murzyn
    - No ale jest nagrane
    - Ale to jest manipulacja TVNu

Mazurek co ty nie wiesz że się wszystko zapisuje na forum? Jak piszesz bajki i masz słabą pamięć to sobie drukuj co napisałeś żebyś się nie musiał później tłumaczyć i robić z siebie większego idioty.

9. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    272
    Miasto:
    Wadowice
    panie Delegat5 moze pan sie juz wyloguje z tego forum bo ztego co widze to
    pisze pan tylko dlatego zeby pan wszechmogacy Mazurek byl na samym poczatku tego dzialu

a pozatym przynajmniej jeden z forumowiczow napisal realne godziny pracy przy grupie AW

i mysle ze ktos jeszcze napisze realne wykonanie takich aut

10. niemożliwe

niemożliwe Nowy

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Andrychów
    Generalnie skwituję to tak;wraz z mężem jesteśmy klientami pana Mazura(tak brzmi jego nazwisko)przerabia nam auta od kilku lat,od samego początku zawsze wywiązywał się z umowy,i każdy passat następnego dnia po podstawieniu,był gotowy do odbioru.
    Dziwią mnie wypowiedzi ,,niby''fachowców na jego temat,skoro twierdzicie ze nie można przerobić auta w dwa dni,to co z was za specjaliści?
    Ja jestem kolejną zadowoloną klientką tego warsztatu,jak znam zycie,to zaraz będzie;niemożliwe,a jednak :klaszcze:

A ten Tony to normalny jest?jest tu jakiś moderator?

11. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    272
    Miasto:
    Wadowice
    a skad pani sie wziela????? moze pani to pseudo mazur
    ,robi pani niejedno auto u pana Mazura i twierdzi ze w dwa dni autko jest gotowe
    przeciez tu mowa o 24 godzinach

niejestem upierdliwy ale przestan pan Panie Mazur pisac pod innym IP takich bredni
    jest pan przeciez spalony nietylko na tym forum

niewiem czy inni forumowicze to zaakceptuja ale wydam pare groszy i pojade tam do
    pana z Audi lub passatem i zobaczymy jak pan go zrobi lub pana super szpece

Ps. Moze to przesada ale prosze pana niech pan wypierd........a z tego forum,
    i niby Pana pseudo zadowoleni klienci

12. niemożliwe

niemożliwe Nowy

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Andrychów
    Jestem kobietą,a ty jesteś kretynem. :weez: :spam:

drekke lubi to.
  13. delegat5

delegat5 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    brzeżno
    kolego jaro nie ładnie tak ubliżać :tudu: ale jeśli pan chce pdstawić mazurkowi auto do przeróbki to może pan sie ze mną założy o tą bryczke którą pan podstawi że mazurek wywiąże sie z terminu usługi a ja bede miał fajne autko co pan na to? :ke:

14. xxxx

xxxx Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    po
    Ludzie ale wy jesteście ograniczeni o 19:31 pisze pisze posta "niemożliwe" o 21:45 pisze "delegat5" wszystko z innego IP twierdzicie, że te dwa konta to Mazurek. Wystarczy logicznie pomyśleć facet po całym dniu pracy nie ma co robić tylko latać wieczorem po znajomych żeby się kłucić z wami ogarnijcie troche swoje umysły.

JARO 24 godziny to właśnie wychodzi 2 dni pracy (wiadomo, że jeśli prowadzisz własną firme to żadko kiedy pracujesz po 8 godzin) chyba to logiczne, że nikt nie pracuje 24 godziny na dobe no chyba, że Ty masz takie zdolności to gratuluje.

mazurek lubi to.
  15. Misiek

Misiek VIP

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
  16. wagabunda

wagabunda Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    Panowie a może by tak zliczyć roboczogodziny przy takiej przekładce, ja zacznę może od:
    1 przyjęcie auta do warsztatu wjechanie na stanowisko xxxx roboczogodzin

..... i dalej Panowie dopisujcie ja to wszystko spiszę przeliczę i może do jakiegoś FAQ przeniesiemy lub w poradach damy tylko teraz jest pytanie bo np demontaż czegoś tam jeden robi godzinę inny dwie a jeszcze inny 20 min.

Moje zdanie jest takie bijecie pianę tutaj podpuszczacie się wzajemnie, A ja chętnie bym zobaczył jakieś fotostory z przeróbki z opisem ile trzeba to robić, i że np technologicznie jest nie możliwe zrobić coś w danym czasie, Gdzieś jest 24 godziny, biorąc pod uwagę że można pracować na 3 zmiany 4 ludzi na każdej to daje nam 24 x 4 =96 godzin czyli 2 tygodnie pracy po 9 godzin dziennie w dni robocze dla jednego, czy w tym czasie można przerobić auto, moim zdaniem chyba tak. Nie wiem jaki system Wy stosujecie, ale wydaje mi się, że nikt nie pracuje w takim systemie. wydajnie i ze skupieniem można pracować dziennie w mechanice góra 9 godzin w takim razie 4 ludzi po 9 gdodzin przez 2 dni to jest 72 godziny, i z tego co wiem to taki czas jest realny, inna sprawa organizacja pracy, czy da się zorganizować pracę dla 4 ludzi przy pracy tak aby czas 4 ludzi wykorzystać w 100% :ke: a co np jak napisał jeden z Panów ze schnięciem konserwacji i innych lakierów, a ja się zastanawiam co z przeglądem na to też czas potrzebny.
    Jeszcze jedna uwaga mi się nasuwa, mianowicie przerabiamy zawsze używane auta i jak znam życie coś w tych autach zawsze musi być uszkodzone a nie przewidziane usterki potrafią napsuć krwi.
    Trochę się rozpisałem ale co mi tam :wack:

17. pionki

pionki Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Poland
    Panie '' niemożliwe'' vs ''delegat '' i inne osoby w tym samym wcieleniu dajecie sie znowu złapać Otóż przed literką ''i'' tylko jedna osoba stawia przecinek na tym forum:)dobre co nie.....

18. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    429
    Miasto:
    łódzkie
    dajcie juz spokuj,teraz to jest w modzie nie ważne jak,nie ważne co, ważne żeby pisali i żeby pisali po nazwisku, :eek:kulary:

19. Misiek

Misiek VIP

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Właściwie to masz racje, czas na podsumowanie i mam nadzieje zakonczenie tego do niczego nie prowadzacego wątku.

Moje refleksje po przeczytaniu calej Mazur-Gate.

1/ Boimy się konkurencji, Mazurek nie!
    2/ Tylko on jeden w calej Polsce umie przekladac auta.
    3/ Przeklada auta w trymiga, w miedzyczasie zapewnia hotel i dziewczynki.
    4/ Ma stado zadowolonych klientow ale tylko pisza w kolko o nim te same trzy osobo-naganiacze.
    5/ Mazurek stawia przecinek prze literka "i".
    6/ Można wpaść do warsztatu do Mazurka popatrzec jak rozwija wiązki elektryczne.
    7/ Daje dożywotnią gwarancje. Na wszystko, na piśmie!
    8/ Pomimo udzielania sie na 38 innych forach ciagle do nas przychodzi.
    9/ U mazurka zawsze jest zapas kompletów do przekladek. Zawsze!
    10/ Mazurek jest zajebisty, my nie.

20. xxxx

xxxx Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    po
    Misiek nie ośmieszaj się. Wy z tym sprawdzaniem IP macie swój świat czy na angliki.info czy na angliki.fora i nie trzeba być zbytnio błyskotliwym żeby wiedzieć, że IP takich urzytkowników jak "niemożliwe" "delegat5" itd.... to znacie na pamięć, a jak by było takie samo to byście trąbili o tym jak syrena strażacka.

I nie oskarżaj mnie o jakieś podszywanie bo to nie jest w moim stylu tylko raczej w waszym stylu.

21. delegat5

delegat5 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    brzeżno
    wreszcie admin napisał całą prawde oprucz punktu ósmego takich ludzi sie ceni :zdrowie:

22. Majster Złota rączka

666
    Miasto:
    Internet
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę