1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Peugeot 407 coupe ,sygnalizacja otwartych drzwi, fotele, zamki'

Dyskusja w 'PEUGEOT' rozpoczęta przez użytkownika ojejka69, 25-04 18.

1. ojejka69

ojejka69 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Witam .Jestem po przekładce peugeota 407 coupe i w związku z paroma problemami które mi wyskoczyły mam pare pytań do osób które z tymi problemami się zetknęły i je rozwiązały. Nadmieniam że te problemy podobno występują tylko w odmianie coupe więc proszę nie sugerować się pozostałymi odmianami nadwozia. Po piersze co należy zrobić aby poprawnie wyświetlała sie sygnalizacja otwartych drzwi. Aktualnie po otwarciu lewych sygnalizuje mi że sa otwarte prawe i na odwrót (podobno jedyna opcja zamienić piny w bsi?). Po drugie , po telekodowaniu i zamienieniu wiązek drzwi nadal z pozycji kierowcy pamięc obsługuje fotel prawy a nie ley ,potele pozostały angielskie ( dodatkowy kabel masowy, zmiana foteli, zamiana modułów?), Po trzecie na razie mam wkładkę z zamkiem pozostawioną po prawej stroonie, co nalezy wymienić aby zamek zaczął działać z prawej strony Licze na pomoc i pozdrawiam.

Poleć tę stronę