1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Peugeot 407 coupe pamięć foteli + szyba kierowcy

Dyskusja w 'PEUGEOT' rozpoczęta przez użytkownika ghostwriter, 18-11 17.

1. ghostwriter

ghostwriter Początkujący

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Tarnów
    Witam szanownych kolegów. Mam pytanie do znawców tematu 407 coupe, mianowicie przekładka zrobiona jak w zwykłej 407, instalacja w drzwiach zamieniona z prawych na lewe i z lewych na prawe, moduły w drzwiach europejskie przekodowane szyby na przełączniku działają prawidłowo tylko mam mały problem, szyba lewa przy otwieraniu drzwi nie opuszcza się o te kilka milimetrów tak żeby wyjść z uszczelki, natomiast szyba prawa działa normalnie, przy otwarciu obniża się a po zamknięciu podciąga do góry. Pytanie czy da się ją "przyuczyć" gdzieś w programie żeby to obniżanie było? Druga sprawa to fotele z pamięcią, moduły pod fotelami zostawiłem tak jak były w angliku, wszystkie opcje w programie pozmieniałem tak mi się przynajmniej wydaje ale jak próbuję użyć pamięci to zamiast fotela lewego jeździ prawy. Na próbę podmieniłem moduły ale po zamianie jest jedynie brzęczyk od pamięcia ale żaden fotel nie startuje. Czy moduły pod fotelem mogą zostać angielskie? Jeżeli tak to gdzie jeszcze szukać w opcjach programu możłiwość zaminy strony tych foteli. Z góry dziękujęza wszelkie sugestie.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    433
    Miasto:
    łódzkie
    popatrz na kostke foteli w lewej będzie brakowało jednej masy

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. ghostwriter

ghostwriter Początkujący

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Tarnów
    a moduły pod siedzeniami zostawić tak jak było w angliku czy zamienić je stronami ( z prawego fotela do lewego i odwrotnie)

Poleć tę stronę