1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Peugeot 308 T9 problem po przekładce maglownicy

Dyskusja w 'PEUGEOT' rozpoczęta przez użytkownika Adamus81, 15-09 16.

1. Adamus81

Adamus81 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich i prosze na wstępie o pomoc. Przerabiam aktualnie Peugeota 308 T9 nowy model. Problem pojawił sie gdy założyłem maglownice. Moduł -sterownik od maglownicy jest na tyle duży ,że opiera mi się na skrzyni biegów. Łapy od skrzyni i silnika wygladaja tak samo jednak musi skrzynia odsunąć się od maglownicy ok 1-1.5cm jednak nie wiem jak to zrobić. Wszystko jest zrobione dobrze jednak tutaj pojawił sie problem. Jeżeli ktoś miał z was podobny problem proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    436
    Miasto:
    łódzkie
    są 2 rodzaje magli europejskich i jeden angielski, w angliku miałeś rozdzielone główka magla i moduł wspomagania , zakładasz prawdopodobnie magiel też z podwójnym układem a powinieneś wstawić zintegrowany poniżej wstawie ci fotki
    p 308a.jpg p308.jpg

4. Adamus81

Adamus81 Nowy

Docenione treści:
    0
    Dzięki kolego. Rozwiązałeś mój problem. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.

5. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  6. michal0124

michal0124 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak wygląda przekładka w nowym modelu? Jakieś utrudnienia w porównaniu z starym 308?

Poleć tę stronę