1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Peugeot 308 po przerzuceniu wiązek drzwi nie działa centralny w przednich drzwiach pomocy

Dyskusja w 'PEUGEOT' rozpoczęta przez użytkownika ArturroBMW, 21-10 17.

1. ArturroBMW

ArturroBMW Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witajcie,
    Przerzuciłem 308 t7 - zamieniłem wiązki w drzwiach,uzupełniłem brakujące piny w lewym slupku z prawego slupka, przekodowalem, ale nie dziala mi centralny zamek na przednich drzwiach,
    lewe nie reagują w ogole, prawe zamkna sie ale nie otworza sie z pilota. Dodam ze wyswietlanie lewe/prawe drzwi na desce dziala poprawnie. Pewnie trzeba ktores piny we wtyczce przy zamku zamienic ale ktore?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Justyna2306

Justyna2306 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam, jak doszedł Pan które przewody trzeba po przenosić z prawej na lewą stronę? Z góry dziękuję za pomoc

4. ArturroBMW

ArturroBMW Początkujący

Docenione treści:
    0
    wystarczy porównać prawy słupek i lewy (analogicznie ile zajętych pinów było do oryginalnej prawej wiązki i lewej) po zamianie wiązek w drzwiach musi się też zgadzać pinologia na słupkach....

5. Justyna2306

Justyna2306 Nowy

Docenione treści:
    0
    Mogę prosić o adres e-mail do pana? ewentualnie mogę prosić o kontakt mój e-mail: j.strzala@wp.pl

6. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  7. ArturroBMW

ArturroBMW Początkujący

Docenione treści:
    0
    witam, dawno tu nie zaglądałem, słupki miałem ogarnięte -tzn to co brakowalo z lewej jest uzupełnione,
    ale nadal mi przednie lewe drzwi nie reaguja na pilota i prawe przy otwieraniu-ryglują się.. za cholere nie mogę dojsc od pol roku co tu jest jeszcze nie tak...
    do tej pory kilka cytryn peugeotow i bmw nie robilo mi takich problemow jak ta-z pozoru latwa 308ka :) taka pierdola w sumie a żyć mi to nie daje,
    może koledzy, bogatsi w doświedczenie podpowiedzą co jest nie tak, wg schematów wszystko by się zgadzało, a dalej to nie hula....

Poleć tę stronę