1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Passat B6/2008 po vin 2009/Silnik CBAB/Czerwone zegary

Dyskusja w 'VOLKSWAGEN' rozpoczęta przez użytkownika adamx22, 1-10 18.

1. adamx22

adamx22 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam. Mam problem z podgrzewaniem siedzeń po przekładce w moim B6. Passat przerobiony około roku temu w jednym z Warmińsko-mazurskim zakładzie specjalizującym się w przekładkach. Nie do końca było tak jak chciałem. Cena nie była niska więc myślałem, że będzie robota konkretnie zrobiona ale niestety miałem troszkę problemów. Na dzień dzisiejszy został mi tylko jeden do rozwiązania.
    Do rzeczy...
    Problem dotyczy obydwu foteli ale w różnoraki sposób. Zamontowany jest climatronic (wcześniej był climatik) natomiast grzanie tyłków było zamontowane fabrycznie w angliku i oczywiście działało wyśmienicie. Teraz sprawa wygląda tak, że włączając podgrzewanie na 5 od strony pasażera na panelu klimy ciepło robi się u kierowcy natomiast co bym nie robił fotel pasażera jest zimny. Jakieś rady? Przekaźnik pod fotele? Panel od klimy? Może ktoś nie daleko (Olsztyn, Giżycko,Ełk) mógłby pomóc.

Pan u którego robiłem przekładkę mówi, że instalacja jest dobrze i to nie jego wina. Nie chcę się już z nim użerać bo to gra do jednej bramki.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. qplanetq

qplanetq Uczestnik

Docenione treści:
    18
    Miasto:
    Szczecinek
    Adres strony:
    Skoro jest dobrze to niech zrobi żeby było dobrze .... Jeśli działało przed to powinno działać po przekładce . Nikt nie wie co tam jest zrobione prócz niego samego .

4. adamx22

adamx22 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Logicznie rzecz biorąc masz rację ale Pan u którego robiłem auto uparcie wmawiał mi, że jest ok. Dodam, że auto było już u niego na poprawce zaraz po odebraniu. Mówił, że przekaźnik wymienił pod fotelem i jest ok. Niestety nie jest.
    Jeśli mam być szczery to wolałbym zapłacić komuś uczciwemu i ogarnąć to po ludzku.

Wiesz jak to jest. Ty pewnie urzerasz się z klientami bo wydaje im się, że wszystko im się za darmo należy. Ja za coś zapłaciłem i tego niestety nie dostałem w pelni. Może to frajerskie zachowanie ale nie zamierzam się zbłaźniac i z nim użerać po raz kolejny, bo wiem, że to nie ma sensu i wolę to po prostu zrobic

5. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  6. adamx22

adamx22 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Up

W sumie może być jakikolwiek warsztat nawet z głębi polski. Nie koniecznie z warmińsko-mazurskiego, ważne, żeby to było dobrze zrobione.

Poleć tę stronę