1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Passat 2004 rok, 101 KM do przekładki

Dyskusja w 'PORZUCONE ORAZ NIEKOMPLETNE' rozpoczęta przez użytkownika wagabunda, 15-01 10.

1. wagabunda

wagabunda Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    Witam!

To ja zaczynam w tym dziale, jak w temacie do przełożenia. Krótka historia dlaczego przekładam auto.

Ten egzemplarz kupił mój brat w Londynie w 2006 roku z przebiegiem 60 tys mil, do tej pory jeździ nim w między czasie wymienił kompletne sprzęgło i coś w zawieszeniu, o oponach i żarówkach nie wspominam, obsługi sumiennie co 10 k km robi żadnych innych problemów z nim nie ma. W tej chwili na liczniku jest 90 k mil.
    Powiedział mi, że w Londynie dostanie za niego góra 3,5 k funta to on woli mi go za 2 k funta oddać dodatkowo na bardzo dogodne raty znaczy 250 zł miesięcznie na 4 lata, choć w tym roku nie zamierzałem auta zmieniać (jeżdżę audi a4 z 95 roku) to jednak się skusiłem i dlatego znalazłem się na forum.

Auto do dyspozycji będę miał około kwietnia do tej pory muszę sobie ustalić gdzie i jak będę przekładał, jestem na etapie studiowania wszystkiego o przekładkach.

W dalszych postach postaram się w miarę zrelacjonować ten proces, fotkę auta wrzucę niebawem :)

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    438
    Miasto:
    łódzkie
    bedziesz go przerabiał sam czy szukasz warsztatu ? tak czy tak jest tu kilku speców i napewno znajdziesz pomoc

4. wagabunda

wagabunda Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    Nie sam nie przerabiam mam dwie możliwości, w rodzinie mam bardzo dobrego magika od blacharki, który co prawda nie zajmuje się przekładkami ale ostatnio jednego paska b5 przekładał miał do dyspozycji drugiego tak że nie przerabiał instalacji. Wyszło mu to rewelacyjnie, powiedział mi że może mi to zrobić mieszka odemnie jakieś 380 km pojadę do niego i porozmawiam z nim. Jeżeli będzie chętny to mu zlecę. Rozmawiałem z nim przed zapoznaniem się z tym forum.
    Druga możliwość to zlecenie przeróbki profesjonalnemu warsztatowi, jeżeli będę zlecał to tylko kompleksową usługę czyli przekładka z częściami i z przeglądem tak aby tylko do Wydziału Komunikacji z papierami.
    Z wyliczeń wynika, że koszty w obu przypadkach będą bardzo podobne. Jednak po przestudiowaniu forum nasuwa się wniosek taki, że zlecenie takiej przekładki to faktura na przekładkę, szybszy proces przekładki i gwarancja na przekładkę, zakładając że koszta są podobne należało by wybrać drugi sposób. Wszystko uzależniam od rozmowy z kuzynostwem.
    Aha w Świdnicy widziałem przełożone audi a6 i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem wykonanej pracy, dostałem telefon do tego faceta co to przerabiał, będę do niego dzwonił, jak by co to dam znać co facet mówi.

5. wagabunda

wagabunda Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    a oto fotki tego auta

Załączone pliki:

6. Misiek

Misiek VIP

Docenione treści:
    81
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
  7. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  8. wagabunda

wagabunda Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    Nie nie auto jeździ jeszcze w Londynie, będzie do dyspozycji około kwietnia jak brat kupi audi a6 : :jezor: (które pewnie też będę przekładał ale za 3-4 lata :banan: musi sobie wybrać coś fajnego kupuje w jakimś cargancie czy coś takiego, mają dzwonić do niego jak będą mieli dostępnego 2 latka w wypasie jak on chce.

Poleć tę stronę