1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

paassat b6 obieg zew/wew

Dyskusja w 'VOLKSWAGEN' rozpoczęta przez użytkownika OneForce, 7-05 17.

1. OneForce

OneForce Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam
    Mam problem. Pasek po przekladce. Nagrzewnica typ stary klapami od obiegu zew/wew steruja dwa osobne silniczki nie jeden jak w nowszych. Obieg caly czas wewnetrzny:/ gdy wciskam guzik na panelu klapa pierwsza od maski otwiera sie a druga od strony schowka zamyla na okolo 2-3 sekundy po czym samoczynnie znowu wraca na obieg wewnetrzny :\ ktos przerabial taki problem bo rece mi opadaja :/ wykluczam ze silniczek uwalony bo bledow brak w vcds

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. OneForce

OneForce Nowy

Docenione treści:
    0
    Poprawka jest 1 silniczek ktory steruje 2 klapami poprzez dzwignie do silniczka ida tylko 2 przewody ktos cos?

4. sawik

sawik Uczestnik

Docenione treści:
    20
    Miasto:
    pabianice
    passat b6 i tylko 2 przewody ???
    spróbój zamienić miejscami :)

5. OneForce

OneForce Nowy

Docenione treści:
    0
    Sam juz nie wiem rece mi opadaja :\ silniczek inny podlozylem i to samo wiec wykluczam ze on popsuty:/ moze panel uszkodzony? Ale watpie chociaz. Kurcze no zenada. No tak zgadza sie 2 przewody sygnal zamykania obiegu i otwierania jedynie tam idzie i w panelu w kosci B jest to pin 9 i 10. Mowisz zeby sprobowac je miejscami zamienic? Kurcze spradze o kupie panel inny i podmienie:/

6. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    433
    Miasto:
    łódzkie
    wymień kółko rowkowe, w tym co teraz masz miałeś dwie klapki i ta druga była blokadą teraz nie masz blokady i dlatego robi za duży obrót, jeśli nie masz takiego kółka to zrób blokade w tym co masz lub prościej i szybciej daj na wlocie od wewnątrz kabiny przesłonisz wlot o ok 2 cm nie spowoduje to wielkiej różnicy w zasysie albo ze starek klapy pasek doklej do nowej, myśle że zrozumiesz co napisałem
    możesz też jeśli masz schematy zrobić sterowanie z panelu
    poniżej fotka
    b6,..jpg b6,.jpg b6..jpg b6.jpg

Ostatnio edytowano: 9-05 17
  7. OneForce

OneForce Nowy

Docenione treści:
    0
    Zgadza sie kolko ma 2 prowadnice ale sa tez dwie klapy. Silnik jest jeden i steruje 2 klampami poprzez dzwignie. Wiec blokada powinna byc? Wiec skoro sa 2 klapy to blokada powinna byc? Nie kumam :/

8. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    433
    Miasto:
    łódzkie
    klapa się zamyka a silniczek pracuje dalej i ja otwiera ? jeśli tak to zrób jak opisałem jeśli silniczek zamyka klape obiegu i się cofa jest inny problem

9. OneForce

OneForce Nowy

Docenione treści:
    0
    No wlasnie cofa sie i to jest dziwne dla mnie... Mozw to byc wina panelu? Dodam ze zielona dioda na panelu nie swieci sie gdy wcisne przycisk moze cos tam nie halo

10. OneForce

OneForce Nowy

Docenione treści:
    0
    Wiec tak sprawdzalem dzis jeszcze raz i okazuje sie ze jednak silniczek caly czas kreci do okola porobilem foty rys00 gdzie ta blokade zrobic?

na filmie ukazane jak zachowuje sie mechanizm po wcisnieciu przycisku. gdy wcisne klapa zamyka sie po czym po chwili samoczynnie otwiera i tak za kazdym razem

Załączone pliki:

11. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  12. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    433
    Miasto:
    łódzkie
    Nie pamiętam takich rzeczy było to dawno temu, wylicz sobie powinno wyjść w połowie.
    Zrób to tak np. wkrręcając śrubkę m5 z naktętką żeby w razie rozwiązania w inny sposób problemu można było to cofnąć

Poleć tę stronę