1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Osoby i firmy oferujące pomoc przy zakupie auta w Anglii

Dyskusja w 'Pozostałe' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 7-03 09.

1. Misiek

Misiek VIP

Docenione treści:
    81
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Proszę o wpisywanie tutaj swoich ofert związanych z zakupem auta w UK. (np. formalności, odbiór z lotniska itp.)
    Wszelkie pytania do osób ogłaszających się proszę kierować na PW.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. konrad79

konrad79 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Witam

Nawiążę współpracę przy ściąganiu anglików, mogę zaoferować:
    odbiór z lotniska,
    dowóz,
    profesjonalne sprawdzanie samochodu zarówno mechaniczne i wizualne jak i sprawdzanie numeru VIN,
    przewóz (jako kierowca),
    załatwienie transportu
    pomoc w załatwieniu formalności prawych, ubezpieczenia, road taxu i itp.
    mogę zarejestrować samochód na siebie (krótki czas oczekiwania na V5).

Chetnie nawiązę profesjonalną współpracę przy ściąganiu samochodów z aukcji.

W Anglii mieszkam juz prawie 5 lat, angielski znam biegle.

Rozważę również inne oferty współpracy:

Mieszkam koło Bristolu.

Tel. polski 0790623625, angielski 07704528911, email: 79conrad@googlemail.com

4. rózne angliki

rózne angliki Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Południe Anglii
    [Auto w UK] POMOGĘ w SZUKANIU na terenie południowym UK aut z ebaya - szroty- autotrader itp.

Okolice Portsmouth Southampton Bourmouth -. W razie potrzeby mogę pojechać również w głąb Anglii Tel . 0044 770-480-65-91

5. mixiu

mixiu Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Szuaksz Auta? Pomoge Ci go znajść a nawet przywieść!

Witam.
    Jeżeli poszukujesz jakiegoś samochodu zza granicy wystarczy ze podasz co Cie interesuje (szczegułowo lub też mniej) postaram sie znajść to autko a nawet go sprowadzić.
    Ceny zależą od miejsca skąd by mialo być sprowadzane.

Najlepiej Angliki (mam rodzine w Angli) - więc to by było najszybsze i najłatwiejsze znalezienie auta :)

Wrazie pytań:

GG: 7453243

Pozdrawiam.

.

6. slawekkawas

slawekkawas Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    ŁÓDŹ
    Mam mozliwosc kupowania aut takze z kategoria b z copart'a i dhales'a oraz zapewniam transport (takze czesci i motocykli ), jesli cos potrzebujesz daj znac - 5037969-54 lub na prywatna wiadomosc .

7. andrzeys

andrzeys Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    uk
    Pomoge kupic auto w UK i nie tylko

Mieszkam w UK od paru lat, mam teraz dosc wolnego czasu i probuje go uzupelnic, pomoge kupic auto i dostarczyc je do PL, motory, a takze wiele innych rzeczy, prosze tylko o kontakt, kwestia dogadania sie, jestem obeznany w sprawach motoryzacyjnych w UK.

8. k1s1el

k1s1el Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam!!

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem samochodu osobowego lub motocykla z UK, dokładnie ze Szkocji, zapraszam do kontaktu na stronie www.auta-z-uk.pl . Tam uzyskasz wszelkie potrzebne informacje.

Pojazdy tylko i wyłącznie z prawem do rejestracji, nie zajmujemy się powypadkowymi ani na części.

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia strony. Z chęcią pomożemy Ci zdobyć Twój wymarzony samochód :)

9. jacek12345

jacek12345 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Wiem jeśli chodzi o kupno dobrego samochodu w UK to jak wygrana w Totka :piwko: Londyn i jego dzielnice nic ciekawego się nie znajdzie zame klepane złomy, a te które lepiej wyglądają trafiają na lawety i w głąb Anglii na aukcje, idą jak ciepłe bułeczki. A myślimy że jesteśmy w tym klepaniu dobrzy, nie zapominajmy że większość tych klepaczy złomu pochodzi z poza europy.
    Każdy przynajmniej 80% osób chcących sprzedać swój samochód pozbywa się go bo nie chcę już w niego wkładać, albo naprawa jest zbyt droga więc znajomy mechanik troszkę podrasuję i do żyda :thumb2:
    jak już kupić to na prawdę z małym wkładem, a nawet jeśśli trzeba coś naprawić to niech obniży cenę o wartość naprawy. nie kupujmy samochodu bez historii, chyba jak sprawa jest w cenie 1000 ponds. najlepiej kupić od bogatych bo oni nic nie wiedzą na temat swojego samochodu, ale zato zawsze mają full servise history za który płacili majątek te samochody są jak nowe :thumb:
    JEŚLI CHCESZ KUPIĆ COŚ DLA SIEBIE NA SPRZEDAŻ CHĘTNIE CI W TYM POMOGĘ. JEŚLI CHCESZ PAPIERY NA SIEBIE ŻADEN PROBLEM (CHODZI O DOWÓD REJ.) odbiorę Cię z Lotniska załatwimy spanie tylko Hotel, jeśli chcesz mam Kamping nad możem, ale teraz to zimno. płacisz sam osobiście za wszystko i za samochód sprzedającemu. Na pewno coś znajdziesz dla siebie.
    POmagam z przewozem wszystkie formalności. WIĘCEJ INFORMACJI PISZ jacekfarmer1@wp.pl numer tel. podaje tylko zainteresowanym. Pozdrawiam. :zdrowie:

10. ŁUKASZ GKW

ŁUKASZ GKW Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    kwidzyn
    Adres strony:
  11. oktawian

oktawian Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Zielona Góra
    Sprowadzam samochody, motocykle oraz wszelkiej maści maszyny na zamówienie z Wielkiej Brytanii oraz Irlandii .

Zarówno do rejestracji jak i na części . Możliwość zakupu aut pod klienta w firmach ubezpieczeniowych jak i u osób prywatnych.

Transport samochodów, motocykli , maszyn oraz rzeczy po całej Europie .

Części do samochodów . Również na zamówienie . www.carczesci.pl

Kontakt :

+48 663 404 518
    Mail: o.wojcinski@gmail.com
    GG 1284730

12. adambiker

adambiker Uczestnik

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    stalowa wola/irlandia
    Mam mozliwosc kupienia i przyjechania samochodem osobowym jak i dostawczym, robilem to juz wielokrotnie wiec wiem w czym rzecz polega, masz jakies pytanie to dzwon lub pisz meila, badz na forum
    0-505-879-514

13. amruss

amruss Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Turek
    www.autoradex.host77.pl

Witam.

Zajmujemy się sprzedażą aut sprowadzonych z U.K. na części.

Możemy kupić i przywieźć auto na indywidualne zamówienie.

Ceny konkurencyjne...

Sprawdź...

WWW.AUTORADEX.HOST77.PL

14. stoper76

stoper76 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Pomorskie
    Auta z GB Trójmiasto i okolice

Witam,
    oferuję pomoc w zakupie, transporcie samochodów kategorii C i D z Wielkiej Brytanii. Zadzwoń 888-089-059. Opiekuję się klientem od wysłania oferty do finalizacji poprzez podstawienie auta w wyznaczone miejsce w Polsce.

15. darek8310

darek8310 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    kielce
    WITAM SERDECZNIE MAM DO ZAOFEROWANIA CIEKAWĄ OFERTĘ.
    SPROWADZĘ KAŻDE AUTO Z WIELKIEJ BRYTANII W ATRAKCYJNYCH CENACH ZA NIEWIELKĄ PROWIZJĄ.JEST TO POKRYCIE KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z WYSZUKANIEM AUTA.
    ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA WSZELKIE PYTANIA I DORADZĘ.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA TYPOWEGO AUTA TEGO NA KTÓRE PAN PANI SIĘ ZDECYDUJE.ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ POMOC W WYROBIENIU DOWODU REJESTRACYJNEGO JEŚLI AUTO GO NIE POSIADA CZAS OCZEKIWANIA TO OKOŁO OD 4 DO 6 TYGODNI OCZYWIŚCIE DOWÓD JEST WYSTAWIANY NA OSOBĘ KUPUJĄCĄ AUTO.POSIADAMY TEŻ TRANSPORT DO POLSKI (AUTO DO ODBIORU W KIELCACH).
    CENA CAŁKOWITA TRANSPORTU TO 1700ZŁ Z CAŁEJ ANGLII
    CENA CAŁKOWITA TRANSPORTU TO 2000ZŁ Z IRLANDII

SPROWADZAMY WSZYSTKIE TYPY AUT:OSOBOWE,TERENOWE,SUV,VAN,AUTA SPORTOWE,TAKIE JAK MITSUBISHI LANCER EVO WSZYSTKIE MODELE,SUBARU IMPREZĘ ,DOSTAWCZE I CIĘŻAROWE

MOŻEMY TEŻ DORADZIĆ PAŃSTWU W KWESTII PRZEŁOŻENIA AUTA NA EUROPEJSKA STRONĘ JAK RÓWNIEŻ W ZNALEZIENIU ODPOWIEDNICH POTRZEBNYCH CZĘŚCI

WSZELKIE INFORMACJE BĘDĄ UDZIELANE TELEFONICZNIE POD NUMEREM TELEFONU 793-703-666 LUB 88-00-55-054 CHĘTNIE ODPOWIEM NA WSZELKIE PYTANIA POZDRAWIAM

http://www.allegro.pl/item985301209_anglik_bmw_m5_730_i_wiele_innych_anglik_anglik.html

16. krzysiek1986

krzysiek1986 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    nottingham
    Witam!! Pomoc w zalatwieniu aut,traktorow,koparek

WITAM!! POMOGE W ZAKUPIE AUT,TRAKTOROW,KOPAREK ORAZ ZALATWIENIE FORMALNOSCI,REJESTRACJE AUT,TRAKTOROW-WYRABIANIE DOWODOW REJ V5C,NA TERENIE CALEJ ANGLII I SZKOCJII.ODBIOR Z LOTNISKA,MOZLIWE ROWNIEZ ZAKWATEROWANIE.WIECEJ INFO.marcinek-39@op.plPOSIADAM DUZO KONTAKTOW ORAZ ADRESOW.

17. emil983

emil983 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    anglia
    Samochody z Anglii na zamówieniei!!!

Witam mogę sprowadizć każdy samochód lub ciężarówkę z Anglii. Oferuję również pomoc przy kupieniu auta w anglii. Działam w szerokim zakresie od odebrania klienta z lotniska, noclegu, wyszukaniu auta, wykupieniu ubezpieczenia . Pytania prosze kierować na forum lub pod adresem delelmo1@wp.pl.

18. okoldz

okoldz Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    luton
    zakup auta w uk

pomoge znalezc i kupic auto w uk bez zaliczek pomoge zalatwic ubezpieczenie i inne formalnosci w uk 447892803901

19. adambiker

adambiker Uczestnik

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    stalowa wola/irlandia
    ofert przy pomocy kupna auta w anglii to jak je zobaczylem to az sie zdziwilem ze az tyle ludzi oferuje pomoc.
    wiec i ja tez proponuje pomoc w znalezieniu auta, badz czesci z samochodow zezlomowanych, posiadam busa i osobowke do dyspozycji, chetnie po pracy pojezdze poszukam posprawdzam, doswiadczenie w motoryzacji bardzo dobre, rejestrowanie auta na angielski adres to nie problem, sprawdzenie auta po nadwoziu i numerze seryjnym dowodu rejestracyjnego tez jest.
    pisac na pv.

20. horseman

horseman Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    london
    moge pomoc w zakupie anglika tanio !!!!

witam moge pomoc w zakupie aut ( mieszkam w anglii) znam pare miejsc gdzie mozna kupic bardzo tanio rozne auta nawet rozbite lata 1980 - 2011 wany i osobowe 00447706465270 to moj telefon

21. bullseye

bullseye Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    UK
    Sprowadzam na zamowienie.

Witam wszystkich,
    Mieszkam w Anglii i zajmuje sie sprowadzaniem aut,motocykli,lodzi na zamowienie.Auta na przekladke, lub na czesci .
    Poszukuje stalych ,konkretnych odbiorcow.
    Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na priv.

22. Majster Złota rączka

666
    Miasto:
    Internet

Poleć tę stronę