1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

ogrzewanie

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika rys00, 4-10 12.

1. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    477
    Miasto:
    łódzkie
    Mam pytanko z racji że olej opałowy bije rekordy jestem zmuszony zmienić system ogrzewania , zastanawiam sie nad wyborem, ekogroszek, pellet, miał i wegiel raczej odpadaja, przy ekogroszku musiałbym zmienić instalacje na otwartą z naczyniem wyrównawczym które troche bedzie szpecić łazienke(najwyższy punkt) wybór raczej wypada na pellet, najmniejsza przeróbka instalacji piec buderus G115 zeliwny, zostałby elektronika i pogodówka również, na rynku dominują są 2 palniki
    1- Kostrzewa Platinium Bio 16kW
    2- Pellas X mini 5-26 kM
    palnik 1 filmik
    palnik 2 filmik
    mam pytanko czy ma ktos jakies doswiadczenia z tymi palnikami a może jakis inny o którym niewiem, wszystkie rady chętnie wysłucham

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. angeelo

angeelo Forumowy grafik Zaufany warsztat

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    Działdowo Warm-Maz
    obecnie coraz częściej są stosowane obiegi zamknięte, ja też taki mam palę każdym rodzajem węgla i nie ma problemu z niczym , nie zdażyło mi się żeby temperatura podskoczyła wyżej niż 5 stopni(zazwyczaj stale utrzymuje tą samą temp +/- 3) zależy to jeszcze od sterownika

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. Jacekkkh

Jacekkkh Nowy

Docenione treści:
    0
    W dzisiejszych czasach już są nawet inteligentne domy kraków! Dzięki http://ift.pl/smart-home/ możesz sterować wieloma urządzeniami z własnego telefonu! Kto by o takim czymś pomyślał kilka lat temu..

Poleć tę stronę