1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Odzyskanie v5c!!!

Dyskusja w 'Prawo' rozpoczęta przez użytkownika pawszy12345, 25-10 19.

1. pawszy12345

pawszy12345 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Płock
    Witam,
    Dostalem w rozliczeniu auto. Całego V5C nie dostalem a jedynie drugą strone dowodu (zdj w zalaczniku).
    Dostalem informacje z urzedu, że na te auto da rade odzyskac v5c. Auto niewyrejestrowane w Anglii, export nie zrobiony.
    Wiem, ze trzeba wypelnic wniosek V62, ale co dalej? Wszystko byloby fajnie gdybym był w Anglii, ale jak to wszystko zalatwic bedac w PL? Dodam iż mam kolege w UK gdzie v5c moga przyslac. Czy z Polski mogę wysłać do DVLA ten wniosek V62? Pewnie dochodzi opłata 25f do tego. Jak zaplacic bedac w Polsce?
    Auto wzięte od osoby pryw, z ktora teraz nie mam kontaktu, w dowodzie jest Anglik.
    Jak to rozegrać, zeby nie musieć płacić zewnętrznym firmom za odzyskanie owego dowodu?
    Pozdrawiam

Załączone pliki:

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. gerlen

gerlen Nowy

Docenione treści:
    0
    siemka witam :) super temat

4. andrzeys

andrzeys Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Jak sam wspomniałeś masz kolegę w UK. Niech wypełni V62. Opłaci £25 na poczcie i przyjdzie nowy dowód na jego angielski adres.

5. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  6. elektryk86

elektryk86 Nowy

Docenione treści:
    0
    andrzeys wbijasz kolegę na minę, kolega musi podpisać się pod tą aplikacją poświadczając niepewne dane, a nie wiadomo co było zgłoszone do DVLA. Nowy nabywca w Polsce musi wypisać V62 na swoje dane, podpisać się i załączyć green pasek. I wysłać do DVLA bez załączania czeku bo ma świeży zielony pasek z V5C wystawiony 20 dni przed sprzedażą. I na adres kolegi otrzyma V5C na swoje imię i nazwisko. Co już zapewne nastąpiło bo nowy V5C został wydany 4 grudnia 2019. Pozdrawiam

Poleć tę stronę