1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Nikt mnie nie chce ubezpieczyć

Dyskusja w 'Prawo' rozpoczęta przez użytkownika Szymix1996, 1-04 18.

1. Szymix1996

Szymix1996 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam.
    Mieszkam w Anglii od 5 miesięcy w celu zarobkowym. Zjeżdżam za miesiąc auto mam już kupione a4 b7. Mam21 lat ale nikt mi nie chce ubezpieczyć tego auta na okres. 1-7dni. Nawet wymieniłem prawo jazdy na angielskie.
    Mogę wykupic polskie ubezpieczenie i tak do granicy dojechać oraz przez całą Europę?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. czapliniak

czapliniak Uczestnik

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    Działdowo
    Dowiedz sie u polskiego ubezpieczyciela. Teoretycznie ubezpieczenie krajowe pomimo obowiazywania ubezpieczenia na terytorium RP obowiazaje rowniez od 30 do 90 max dni poza terytorium RP

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. brentmotors

brentmotors Uczestnik

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    gorzow wlkp
    raczej daleko nie pojedziesz w UK autem bez ubezpieczenia. Skanują tablice i od razu widzą, kto nie ma ubezpieczenia, a to się kończy zabraniem auta. Możesz się tłumaczyć,ze masz polskie ale wątpie,żeby się udało . Z tego co słyszałem policja angielska nie uznaje tego i się możesz z nimi wykłócać.
    Czy komuś tutaj udało się przekonac angielskiego policjanta,ze polskie ubezpieczenie jest ważne?

co ja bym zrobił na twoim miejscu to albo wysłanie auta na tirze/lawecie do PL albo jak chcesz koniecznie jechać na kołach to kup niemieckie tablice tranzytowe i na nich jedź- w UK nic ci nie zrobią - wiem,bo sam tak robiłem kiedyś. ale nie wiem jak w czasie przejazdu przez DE

Poleć tę stronę