1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Nietypowe pytanie o przekładke Civic Type-R

Dyskusja w 'TOYOTA/HONDA' rozpoczęta przez użytkownika Mlyno, 16-08 17.

1. Mlyno

Mlyno Nowy

Docenione treści:
    0
    Wiec tak powoli powoli przymierzam się do zakupu civica type-r (ep3) rhd z japonii.
    Jakoś nie leży mi jazda rhd a już probowałem, więc zaczynam się interesować przekładką.
    Problem polega na tym że mieszkam w kanadzie, i nikt, nikt tu nie robi przekładek, nie znalazłem w googlach też nikogo na cały kraj kto w ogóle by się czymś takim zajmował.
    Tutaj samochód RHD jest uważany za lans i coś lepszego, bo import..., ludzie sciągają fury z JPN nie temu że ma lepszy silnik, czy że LSD czy inne pierdoły, tylko po to że jest RHD czyli że jest cool :D

Nie które samochody są łatwiejsze inne trudniejsze do przekładania, nie wiem jak z civikiem.
    Lista części była już opisywana tutaj na forum:
    http://angliki.info/threads/honda-civic-vii-01-05-type-r-ep3.8270/
    Ale zebranie wszystkich części do kupy to nie problem, problem z robocizną.
    Zwłaszcza że aktualnie mam civica EP3 w werji Si, który pewnie by poszedł na części.
    Jak zaawansowana robota to jest? Czy jakbym zaniósł samochód do jakiegoś tunera, gdzie robią swapy itp etc, czy przeciętny dobrze ogarnięty mechanik który robi supry, skyline itp etc byłby w stanie zrobić przekladkę?

Jaką listę narzędzi trzeba by zrobić przekładkę? gdybym wszystko załatwił, ustawił się z jakimś serwisem również. Może by było taniej i łatwiej kupić komuś bilet w 2 strony, żeby tu przyleciał z PL i zrobił przekładkę?

Temat jest totalnie na luźno, nic nie mam jeszcze przemyślane, tak się po prostu zastanawiam i zbieram pomysły i informacje :D

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. kristoff

kristoff Zaufany warsztat

Docenione treści:
    270
    Miasto:
    Wrocław
    Witam
    Ciekawa propozycja, czegos takiego jeszcze nie bylo ( delegacja i to jeszcze za ocean )
    Jestem otwarty na propozycje przekladki
    Pozdrawiam

4. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    274
    Miasto:
    Wadowice
    niezle wakacje na 2 tyg

generalnie troche spawania
    instalka prosta jak drut

5. Mlyno

Mlyno Nowy

Docenione treści:
    0
    Na razie żadnych propozycji nie ma, sprawdzam temat, jakie i czy istnieją jakieś opcje.
    Bo gdy opcji nie będzie to JDMa nie kupię, bo nie chcę jeździć RHD.

Czyli gdybym powiedzmy kogoś z PL zabrać tutaj, a ja bym miał pełen asortyment wszystkich części, łącznie ze ścianą grodziową to to temat na 2tyg?
    Ile przekładka Type-R kosztuje w Polsce? (robocizna)

6. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  7. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    274
    Miasto:
    Wadowice
    3500

Poleć tę stronę