1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Nie polecam TOPCAR z Kreżnej (Wola Krzysztoporska)

Dyskusja w 'Nie polecam' rozpoczęta przez użytkownika slawekkawas, 31-01 10.

1. slawekkawas

slawekkawas Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    ŁÓDŹ
    NIE POLECAM zakladu "TOPCAR" w Kreznej ( Wola Krzysztoporska) Michala Nawrockiego .Samochod Skoda Fabia- 3 miesiace i nic nie zrobione i problemy.

PO KOLEI :

20 SIERPIEN- dalem zaliczke 200 zl na poczet przekladki auta -
    umowiony termin wstawienia auta do konca pazdziernika

20 PAZDZIERNIKA - nie ma czasu , prosze po wszystkich swietych

5 LISTOPAD - umarl mu ojciec - prosze za tydzien bo teraz nie ma czasu

10 LISTOPAD - zawoze auto daje 3000 zl na czesci i czekam ( mialo byc maksymalnie 2 tygodnie), W warsztacie MASAKRA!!! -- wszystko usmarowane ,nie ma kawalka stolu zeby wypisac papier (KP) ,ciasno , ciemno , wszedzie na ziemi porozrzucane czesci po prostu nora , biega pies po podworku ,ktory pewnie zaraz mnie pogryzie , ale mysle sobie , moze bedzie final pozytywny.

25 LISTOPAD - telefon wylaczony od tygodnia , dowiaduje sie ,ze podobno ukradli mu jego auto i nie ma telefonu i kontaktow (zeby ustalic nowy telefon, bo stary milczy tez pare dni minelo),nie ma skad wziac czesci bo wszystkie kontakty mial w telefonie i robota dalej stoi ...

10 GRUDZIEN - przyjezdzam i co widze - nic nie ruszone, facet nie ma checi robic Skody -zabieram auto i 3000zl

11 GRUDZIEN dzwonie w sprawie zaliczki z sierpnia 200 zl -mowi ze nie odda, bo auto do roboty przyjal..... ogarnia mnie smiech, ale po trudnej rozmowie obiecuje ze przeleje .... przelew trwa kilkanascie dni, w koncu kolega fatyguje sie do niego , kupuje jakies czesci i w ten sposob odzyskuje moje 200 zl .

11 GRUDZIEN zawoze Skode do SAWIKA , z ktorym dogaduje wszystko w 5 minut i na koniec grudnia odbieram auto gotowe.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. slawekkawas

slawekkawas Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    ŁÓDŹ
    Minelo sporo czasu ,ale temat nadal aktualny. Z roznych zrodel dowiaduje sie ze facet nic sie nie zmienil...
    Nadal syf organizacyjny , dodatkowo dowiedzialem sie ze probowal od administratora tego forum wyprosic usuniecie mojej opinii,
    administrator jednak sie nie zgodzil , bo opinia to opinia i jaka by nie byla to pozostanie.
    Malo tego , facet chce sprawe mi zalozyc w sądzie o oszczerstwa bo chyba mu interes przeze mnie nie idzie......
    Ale jak ma isc jak wszystko co napisalem jest prawdą ....

Poleć tę stronę