1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

MODUŁ KOMFORTU SKRADZONY !!! WYMIANA NA NOWY :(

Dyskusja w 'Elektromechanika ogólna' rozpoczęta przez użytkownika Kewin4you, 24-08 18.

1. Kewin4you

Kewin4you Nowy

Docenione treści:
    0
    WITAM jak w tytule kupilem audi a6 le mans avant 2010 wywiozlem do polski i na starcie przy odbiorze widze ze w bagazniku brakuje modulu komfortu :/ jest wyrwany z wtyczkami! (jak by ktos nie mogl wypiac).
    Teraz mam pare pytan na necie widze ze modulow jest od groma i nie drogie ALE
    -JAKI KUPIC ? nieznam nr czesci ktura byla orginalnie wmatowana.
    -czy da rady w jaki kolwiek sie dowiedziec jaki nr czesci byl orginalnie niewiem moze po VIN nr czy cos ???
    -nowy modul bedzie trzeba zakodowac itp czy ktos ma namiary na jakas firme ktora takimi zeczeami sie zajmuje zeby to dobrze zrobic ??? ja mieszkam na dolnym slasku.
    -i na koniec jakie to sa mniej wiecej koszta takiego kodowania ???
    Pozdawiam
    Kamil

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. lubieto

lubieto Nowy

Docenione treści:
    0
    Zadzwoń do Aso na dział części i jak poprosisz to sprzedawca poda Tobie nr sterownika po numerze vin. W kupionym module na allegro trzeba usunąć Compoment protection i zakodować.

4. Kewin4you

Kewin4you Nowy

Docenione treści:
    0
    Siemasz dzieki za odpowiedz ale sam do tego doszlem i zadzwonilem tu w uk na ASO na dzial cześći i wypytuje goscia delikatnie jaka cena za nowy modul itp (300 fugoli) jak by ktos chcial wiedziec i wtedy go pytam czy moge zapytac o nr czesci a on mowi ze niemoga dawac nr czesci i koniec :/ takze czy jest jakis inny sposob dowiedziec sie jaki to bedzie nr czesci ?

5. Kewin4you

Kewin4you Nowy

Docenione treści:
    0
    Dzisiaj na spokojnie sprawdzilem bagaznik i wyglada na to ze modul komfortu jest na miejscu ale czegos brakuje bo kable wisza i niemam pojecia co to moze byc ma ktos pojecie czego brakuje ?

Załączone pliki:

6. Kewin4you

Kewin4you Nowy

Docenione treści:
    0
    Tu dodatkowe foto jak by ktos mial a6 c6 avant

Załączone pliki:

7. sawik

sawik Uczestnik

Docenione treści:
    20
    Miasto:
    pabianice
    gdzie ty masz te kable bo ja nie widzę ???
    komfort jest

8. Kewin4you

Kewin4you Nowy

Docenione treści:
    0
    4A244866-4F50-4C0D-B529-D5F59A874C66.jpeg Dzieki za wiadomosc tu na zdieciu je zaznaczylem strzalkami a gorna strzalka pokazuje bezpieczniki wydaje mi sie ze brakuje jednego zedu

9. sawik

sawik Uczestnik

Docenione treści:
    20
    Miasto:
    pabianice
    nie brakuje -- niektóre wer. tak mają -- chyba że pod spodem masz ucięty pęk
    te kable ucietę musiał byś odkręcić stelaż i sprawdzić dokładnie do jakiej wiązki czy elementu ida -- jak do wtyczki to dokładnie który pin i kolory kabli
    z tego zdjęcia nikt nic nie wyczyta
    ew jechac do kogoś co ma takie auto i na żywo patrzeć

10. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    451
    Miasto:
    łódzkie
    Mam teraz taką A6 w prawie ful opcji i nie ma nic więcej niż u ciebie, może miałeś tam suba ?
    zerknij na fotki i porównaj
    1.jpg 2.jpg 3.jpg

11. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  12. Kewin4you

Kewin4you Nowy

Docenione treści:
    0
    Dziekuje pieknie za fotki dzisiaj popatrze i porownam czego tam brakuje ale podejzewam ze niema tych dolnych modolow
    Modul PDC
    Modul haka
    I jeszcze jeden tam jest nie pamietam zrobie dodatkowe foto to wrzuce dla porownania
    Narazie wiem jedno ze nie dzialaja szyby i centralny z pilota ale za to raczej modul komfortu odpowiada ktory jest widoczny na fotkach.

Poleć tę stronę