1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Mercedes A (W168)

Dyskusja w 'BMW/MERCEDES' rozpoczęta przez użytkownika WOLFI4, 20-11 17.

1. WOLFI4

WOLFI4 Nowy

Docenione treści:
    0
    A czy można włożyć instalację elektryczną z wersji europejskiej zamiast przerabiać angielską? Nie będzie mniej to kłopotliwe?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. kristoff

kristoff Zaufany warsztat

Docenione treści:
    271
    Miasto:
    Wrocław
    Wiecej pracy bedzie z wymiana instalacji niz z jej adaptacja

4. WOLFI4

WOLFI4 Nowy

Docenione treści:
    0
    ok dzięki, z końcem tygodnia będę się zabierał do pracy

5. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  6. WOLFI4

WOLFI4 Nowy

Docenione treści:
    0
    Jestem praktycznie na ukończeniu mojej przekładki, najwięcej roboty chyba z instalacją, ale jak kolega pisał dobra lutownica i jazda :) lecz nie bardzo wiem po co zmieniać przekładnie kierowniczą, gdyż wszystko u mnie pasuje W168 rok 2003), zmieniłem tylko drążek poskręcałem wszystko i jest ok. Koła skręcają prawidłowo w lewo i prawo.
    Jedyna rzecz, która wczoraj mi wyszła przy skręcaniu, to cała kolumna jest tak jakby lekko przesunięta w prawą stronę tzn: jest mało miejsca na włożenie kluczyka do stacyjki oraz osłona plastikowa na kolumnę kierowniczą nie chce prawidłowo wejść i zostaje luka ok 2-3 cm z lewej strony - czy może być to spowodowane tym, że zostawiłem belkę "wzmocnienie deski" z wersji angielskiej zamieniając jedynie na niej miejscami poduszkę z mocowaniem belki do ściany. Czy mocowania samej belki są takie same czy może są one wyprofilowane w inną stronę? Bardzo proszę o informacje na ten temat zanim zacznę wszystko rozbierać:)

Poleć tę stronę