1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

[mazowieckie] Dąbrówka Nagórna. Michał Zygmunt. FUSZERKA !! UWAGA !

Dyskusja w 'Nie polecam' rozpoczęta przez użytkownika marecki_86, 21-02 13.

1. marecki_86

marecki_86 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam!
    Jakiś rok temu zleciłem przełożenie mojego audi a6 z 2006roku tej firmie.
    http://allegro.pl/przekladka-przerobka-anglik-anglika-audi-a4-a6-a8-i3033181557.html

Dąbrówka Nagórna W 3 a
    26-652 Dąbrówka Nagórna W

Odstawiłem do nich moje audi. Odgórnie dałem na części 6 tysięcy złotych.
    Na auto czekałem jakies 2 miesiące. Rzekomo nie mieli czasu a tak naprawde nie potrafili zrobić tego samochodu. Uważam że ich przerósł.
    W końcu się doczekałem zrobienia mojego auta.
    Ale jak pojechałem je odebrać totalne rozczarowanie.....
    A więc pokolei:
    1- Tempomat nie działa w ogóle. Na moje pytanie czemu nie działa. Usłyszałem:" Nie wiem jak go sie włącza. Pewnie działą tylko instrukcje auta poczytaj."

2- Lusterko fotochrom wewnętrzne nie podłączone.

3- Obudowy lusterek nie wymienione. ( Stwierdzili że nie umieją tego zrobić.....)

4- Licznik ..... panel Climatronic..... Czyli te czesci które mają ochrone komponentu nie włożone do auta...... dostałem je do ręki..... są nieznanego pochodzenia więc nie ryzykowałem jazdy z nimi do ASO....... Faktury oczywiście nie chcieli mi na nie dać...... KASA W BŁOTO ! Musiałem kupić licznik z fakturą 800zł , panel clima 500zł. .......

5- Moduł do bluetooth nie jest podłączony , Audi Multimedia Interface też.
    Pewnie ich w ogóle nie ma w aucie. Znając życie je zaj**ebali.....

6- Nie potrafili wyciągnąć przycisków z ramki zegarów. Więc ją poniszczyli.

7- po 2 miesiącach przekładnia kierownicza padła...

Jak na miejscu upomniałem się o dobrze zrobione auto a nie kiche.... zaczęli się rzucać....

Nie zamierzałem jechać do nich z reklamacją. Mam tam z 200km. A poza tym to prostaki więc i tak nic bym nie wskórał.

Odradzam ich bo to partacze i złodzieje. W rozmowie przy odstawianiu auta się przechwalają a tak naprawdę nic nie potrafią.

UWAGA !
    Pozdrawiam.

Vectra1.8 lubi to.
  2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    274
    Miasto:
    Wadowice
    iles wybulil w calosci ??

4. michael

michael Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    UK
    Kiedyś przekładali dobrze, a już dziś liczy się chęć zysku. Lepiej jest przekładać samodzielnie, albo w najbliższej okolicy. Nie ty pierwszy i nie ostatni zostałeś postawiony przed takim faktem.

5. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    274
    Miasto:
    Wadowice
    nie faktem tylko pewnie jak nie jeden klint skusil sie na cene

6. marecki_86

marecki_86 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Kraków
    wlasnie o to chodzi ze cena nie była atrakcyjna, tylko normalna.
    6000tyś za części + 3000zł za robocizne. To była normalna cena w tamtym czasie. Poprostu dobrą gadke ma gość i mnie nakręcił.....

Cena wtedy nie grała roli, bo byłem w stanie daćnawet i 12tyś byle było wszystko zrobione na gotowo. Liczniki itp.
    Tak miało być..... jednak okazało się że w ogóle się nie znają na tym co robią.

Dodatkowo musiałem dokupić nową ramkę zegarów (150zł) nowe dekory na drzwi i deskę (400zł) wjebał mi jakieś drewno , na dodatek z połamanymi zatrzaskami ( nie trawie drewna w aucie..... ) :/ oddałem z dekorami alu i z takimi miał mi oddać..... :/

7. mazurek

mazurek Gość

Docenione treści:
    38
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Niestety te auta do prostych nie należą,pamiętam twoje pytania o komponenty w tym aucie na forum,nie wiem dlaczego dziwisz się że nie wymienili panela klimatyzacji mnie to nie dziwi,nie trzeba wymieniać całego tylko przedni panel,elektronika zostaje,wszystkie komponenty objete ochroną w tym aucie legalnie można wymienić jedynie w serwisie,inaczej to zwykłe przestępstwo a jeśli ktoś przypadkowo odkryje to ty masz problem nie monter.Cena za przekładkę normalna,jednak czytając ogłoszenie na allegro które zapodałeś wnioskować można że to lipa i nie trzeba być wcale geniuszem.
    Rozumiem twoje rozgoryczenie,jednak trochę na własne zyczenie dałeś się wmanewrować w kłopoty,wystarczyło zadać kilka konkretnych pytań temu panu albo zapytać o opinię warsztatu na forum,nie było by problemu.Tak czy siak jeśli mogę jakoś pomóc to chętnie pomogę,mogę nawet poprawić to czy tamto,pozdrawiam

8. marecki_86

marecki_86 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Kraków
    ja nie pojechałem do nich z ogłoszenia allegro. poprostu gosc od którego kupowałem audi mi ich polecił. żałuje tej decyzji do dzisiaj.
    ale cóż od mojej przekładki już minął rok i już wiele rzeczy zrobiłem w aucie.... dołozyłem do interesuje jakies 2-3 tyś zł.
    chodzi mi tez o sam fakt żeby innych przestrzec przed tymi typami. Nie znają się na rzeczy i co gorsza kradną.
    pzdr

9. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  10. mazurek

mazurek Gość

Docenione treści:
    38
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Typowe,co robi handlarz żeby sprzedać?zawsze zasada ograniczonego zaufania,kiedy czasem ktoś pyta czy mogę sprowadzić jakieś auto,odpowiadam ze jestem uczciwym człowiekiem i nie handluję autami.Szkoda że nie zapytałes na forum o warsztat godny uwagi,kilka by się znalazło,powodzenia.

Poleć tę stronę