1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Lista części i opis Ford Transit 2008 rok.

Dyskusja w 'BUSY' rozpoczęta przez użytkownika set, 18-09 12.

1. set

set Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Jędrzejów
    Lista części:
    Od strony kabiny
    Boczki drzwi
    Fotel kierowcy z podstawą i z rączką ręcznego(chociaż po porównaniu z LHD można przerobić ) angielski fotel po przełożeniu na lewą stronę będzie miał regulacje nie z tej strony co potrzeba.
    Fotel pasażerów podwójny do przerobienia lub wymiany
    Dywan
    Deska kpl zespolona z rurą
    Pedały sprzęgła i hamulca (gazu jest taki sam)
    Wyciszenie grodzi wewnątrz
    Wybierak biegów i linki ( od skrzyni 6b nie pasuje do 5b trzeba przerabiać, głównie linki bo sam wybierak to kosmetyka)
    Kolumna kierownicza (angielska za krótka)
    Nagrzewnica zostaje

Od strony silnika:
    Ramiona wycieraczek
    Silnik wycieraczek (angielski pasuje ale nie wiem jak działa bo zamontowałem europejski)
    Podszybie zostaje
    Wyciszenie od strony silnika (dwie części)
    Przewody hamulcowe od pompy do ABS 2 szt (serwo z pompą zostaje)
    Przewód sprzęgła można dostosować
    Przewody paliwowe (2 szt ze zbiornika do filtra i 2 szt z silnika do fitra), Filtr do przeniesienia na drugą stronę
    Maglownica z przewodami
    Wlot powietrza do nagrzewnicy
    Linka ręcznego najlepiej do wymiany chociaż ja przerobiłem

Z grubsza tyle
    Co do samej przekładki to gródź do adaptacji czyli wycięcie otworów na serwo, wlot i wylot pompy sprzęgła,otwór na magiel i linkę ręcznego, dwa małe otwory do dolnego mocowania rury.Trzeba dospawać mocowania pedału gazu, dwie śruby do podstawy pedałów i cztery do mocowania skrzynki bezpieczników.
    Elektryka
    Instalacja pod deską mała kosmetyka,trzeba ją obrócić i przedłużyć wiązkę licznika i wypleść wtykę do nagrzewnicy.
    Skrzynka bezpieczników do przeniasienia na prawą stronę razem wtyczką do instalacji pod-deskowej, trzeba przenieść jeszcze przewody do pedałów.
    Pod maską do przedłużenia przewody od wycieraczek i czujnika płynu hamulcowego.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. set

set Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Jędrzejów
    Dodam jeszcze że nie obracałem wiązek w drzwiach bo auto miało szyby i lusterka na piechotę, więc musziałem przepinować krańcówki drzwi (po otwarciu lewych i włączonych światłach był gong) przy zespole elektrycznym taka czarna wtyka, niestety kartka z pinami mi gdzieś zaginęła.

Poleć tę stronę