1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

LandRover Freelander 04- czy warto?

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika el_Toro, 10-08 10.

1. el_Toro

el_Toro Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam!
    Proszę o informację. Mam możliwość kupna LandRovera Freelandera z 2004r.oczywiście anglika. Jeszcze nie widziałem samochodu ale chciałabym sie was dopytac czy wogole jest sens sie za to łapać.
    Jak wygląda sprawa z przekładką w tym samochodzie. chciałbym sie zorientowac ile czesci i ew. jakie musze kupić do przekładki. Aaa i ile wg Was powinien kosztowac taki samochod sprowadzony z anglii bez przekładki zakładając ze jest w ekstra stanie? Dzięki
  2. Majster Złota rączka

Liczba postów:
    666
    Miejscowość:
    Internet
  3. angeelo

angeelo Forumowy grafik Zaufany warsztat

Docenione treści:
    84
    Miasto:
    Działdowo Warm-Maz
    co do przekładki to kolega Rysiek mi podpowiedział i w zasadzie to samo Ci napiszę że do wymiany masz w tym aucie maglownicę + deskę rozdzielczę z nakładką airbagu pasażera, resztę można przerobić tak jak w starszym modelu lub dokupić części.
    Cena takiej kompletnej przekładki jeśli nie chcesz się bawić w przerabianie to ok 5tyś, jeśli chcesz przerabiać angielskie mechanizmy, przewody itd to musisz tylko kupić nowy magiel koszt ok 2500zł + deska rozdzielcza z nakładkę, przerobienie angielskiej to koszt 1500zł. Ceny są zbliżone w 1 przypadku mas zużywane części ale przekładka prosta i przyjemna nic nie przerabiasz, w drugim masz wiecej roboty ale nowy magiel z gwarancją.
    Jeśli o czymś zapomniałem proszę o poprawę lub dopisanie.

Andrzej
  4. KZ1

KZ1 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Katowice
    mam nowe deski rozdzielcze (odlewy 100% jak oryginał) w cenie 1100zł z zaślepką airbag (do użytku tylko przy odłaczonej poduszce) jak coś 797-128-907
  5. Andrej

Andrej Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    zgierz
    Witam,kupiłem w angli auto jest nim LandRover 2002r td4 z przebiegiem 65 tys mil,dałem za niego 3250Ł,jestem z niego bardzo zadowolony,największą obawe miałem oddając go do przerobienia,długo szukałem i znalazłem,przełożony fachowo i na orginalnych częściach odwdzięcza sie bezawaryjnościa
  6. Majster Złota rączka

Liczba postów:
    666
    Miejscowość:
    Internet
  7. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    319
    Miasto:
    łódzkie
    Taki Freelek jak pana to naprawde rodzynek,miło mi sie go robiło,