1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Lampy przednie VW LT 2006

Dyskusja w 'BUSY' rozpoczęta przez użytkownika Dawid_ZG, 14-05 19.

1. Dawid_ZG

Dawid_ZG Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam, mam problem z lampami przednimi w VW LT z z 2006 roku. Auto przełożone już kilka lat temu, ale jeździło w UK, więc miało założone lampy angielskie. Teraz zmieniłem klosze na takie, które dołączyła mi firma wykonująca przeróbkę i jest lipa. Byłem na przeglądzie technicznym i nie przeszedł z powodu lamp. Diagnosta twierdzi, że lampy są angielskie i tego się nie wyreguluje. Mam jeszcze kilka dni na usunięcie usterki.
    Byłem na innej stacji, żeby tylko przeregulowali lampy i też twierdzą, że się nie da, ale nawet nic nie regulowali.
    Numer części z lampy lewej 2D2 941 015, jak będzie trzeba, to podam również z prawej. Klosze, które założyłem nie mają nazwy producenta, lewy ma numer 00508, homologację E9.
    Czy najzwyczajniej diagnosci z góry zakładają, że lamp angielskich nie da się dostosować do ruchu prawostronnego?
    Nie chciałbym kupować nowych lamp, bo to wiadomo trochę kosztuje, a poza tym moje są całkiem niezłe.
    Czy da się te lampy ze zmienionymi kloszami wyregulować, aby świeciły tak, jak trzeba?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. czapliniak

czapliniak Uczestnik

Docenione treści:
    99
    Miasto:
    Działdowo
    W LT wymienia się z przodu same szkła a nie lampy. Najtańsze dostępne po ok 40 zł sztuka

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. Dawid_ZG

Dawid_ZG Nowy

Docenione treści:
    0
    Klosze są wymienione i są to pewnie te najtańsze, jakością wykonania nie powalają.
    Próbowałem sam podregulowac lampy, ale lewa lampa świeci pod kątem, a prawa płasko, tak, jak w Angliku.
    Powoli kończą mi się pomysły jak to ogarnąć.
    Czy jest możliwe to, że te nowe klosze też są do Anglika, czy może same odbłyśniki są inne do wersji angielskiej?
    Jeżeli ma to jakieś znaczenie, to są to lampy na żarówki H1+H1

Poleć tę stronę