1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Laguna 1 PH1 dokończenie przekładki

Dyskusja w 'RENAULT' rozpoczęta przez użytkownika Bears, 20-09 17.

1. Bears

Bears Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkim,

ostatnio nabyłem Lagune 1 PH1 z 98r 2.2 dT która 12 lat temu została przerobiona z anglika na EU.
    Niestety przy przekładce nie zostały wymienione
    lusterka (na prawym widać poboczne, na lewym pół lusterka to zarys samochodu)
    siedzenia (brak regulacji wysokości po stronie kierowcy, dla mnie siedzi się za wysoko)
    panele boczne drzwi (otwieranie szyb i regulacja lusterek po stronie pasażera)
    i o ile z lusterkami sobie poradzę (zmiana wkładów z prawego na lewe) i siedzeniem/panelami (zakupię od wersji EU) to mam problem z elektryką drzwi.
    Czy w takim wypadku należy uciąć wiązkę przed drzwiami, przenieść całość wraz z wtyczkami na drugą stronę i przeciągnąć nową wiązkę z prawej strony na lewą czy jest może możliwość dobrania się do wiązki i jej odwrócenie bez jakiś wielkich inwazji w samochodzie? Nie robił bym tego gdyby nie to że samochód jest naprawdę w świetnym stanie.

Pozdrawiam

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. kristoff

kristoff Zaufany warsztat

Docenione treści:
    271
    Miasto:
    Wrocław
    A co pomoze wymiana wkladow lusterek ?

4. Bears

Bears Nowy

Docenione treści:
    0
    Z tego co wyczytałem tutaj gdzieś na forum to różnią się same wkłady/kąty a że są symetryczne to wystarczy przełożyć z lusterka prawego do lewego i na odwrót odwracając je o 180 stopni tak aby pasek asferyczny/sferyczny był po zewnątrz. Dzisiaj spróbuję to zrobić, wymiana to jakieś 10 minut.

5. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    451
    Miasto:
    łódzkie
    będzie pasek z lewej :)

6. Bears

Bears Nowy

Docenione treści:
    0
    Jednak same wkłady, szkła nie są symetryczne i nie da się ich przełożyć z prawej na lewą stronę. W takim wypadku należy kupić całe lusterka czy przełożyć może sam środek który jest na stelażu aluminiowym? Obudowy mam dobre, i w kolorze a kupić całe lusterka w kolorze może być problem. Lusterka elektryczne, grzane.

7. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  8. Bears

Bears Nowy

Docenione treści:
    0
    Podpowie ktoś co zrobić z tymi lusterkami? Wystarczy kupić inne wkłady czy całe wnętrze lusterka?

Poleć tę stronę