1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Kupno Anglika w polsce od Polaka

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika cortez0992, 4-01 17.

1. cortez0992

cortez0992 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Mam pare pytań dotyczących kupna anglika w polsce od polaka. Auto Mazda 6 2008r silnik 1.8 b+g

1. Jak wygląda umowa kupna sprzedaży? Sporządzić ją trzeba normalnie tak jak w przypadku kupna/sprzedaży w PL czy warto jest napisać umowe kupna z adresem w UK ?
    2. Jak wygląda proces wyrejestrowania auta z wszelkich urzedów w UK chodzi mi tu o Moto Tax, Insurance, itp.
    3. Jak wygląda opłacenie akcyzy w PL (teraz od nowego roku coś się zmienia lub zmieniło) Mam zamiar jutro się udać do urzędu celnego i zapytać o koszt akcyzy. Może warto wpisać date z poprzedniego roku bo z tego co wiem na opłacenie akcyzy ma się 14 dni od minięcia granicy PL?
    4. Jak wygląda przegląd i ubezpieczenie tymczasowe anglika zeby móc nim jeżdzić przez jakiś czas do momentu skompletowania częsci i zrobienia przekładki.
    5. Co potrzebne jest do normalnego zarejestrowania auta gdy ma się już zrobioną przekładke i przegląd ? Tłumaczenie papierów, akcyza, koszty rejestracji, jakieś jeszcze dodatkowe koszty ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
    Jestem tu nowy jak widać i jest to mój debiutancki post także jeśli coś, źle pisze to poprawcie a nie hejtujcie :D
    Pozdrawiam

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. smarsw

smarsw Uczestnik

Docenione treści:
    11
    Miasto:
    Maidstone Uk 07809112071
    1. wzor umowy dwujezycznej z wlascicielem w dowodzie v5c z adresem UK ( znajdziesz tutaj )
    2. ogolnie to nie Twoje zmartwienie
    3. na ten moment jeszcze nic sie nie zmienilo
    4. do przegladu w pl wymiana lub przerobienie lamp przednich i przeniesienie tylnego przeciwmgielnego - lusterka jak sa z podzialka to nie ruszamy, ubezpieczysz normalnie anglika na caly rok . Najlepiej kupic auto ktore ma jeszcze przeglad angielski oczywiscie
    5 temat walkowany , przejzyj forum

Poleć tę stronę

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. anglik jak zarejestrować

,
  2. czy warto zarejestrowac anglika w polsce