1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

kupilem auto i po 3 tygodniach przyszedl mandat

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika patyczak94, 13-11 18.

1. patyczak94

patyczak94 Początkujący

Docenione treści:
    0
    witam, kupilem auto 3 tyg temu i dzis przyszedl mandat z 1.9.2018, czyli dlugo przed moim zakupem ale juz na moje dane, mam podac dane kto kierowal autem ale ich nie mam, porownalem prawo jazdy wlasciciela z log bookiem ale juz ich nie spisalem ani nie pamietam, jest opcja w formie ze nie wiem kto kierowal i trzeba dolaczyc list z wyjasnieniem, mam na logbooku ze kupilem auto 27.10.2018 .
    co napisac w liscie? nie mam kontaktu z poprzednim wlascicielem

Druga sprawa : jechalem M4 i moglem przekroczyc predkosc . autem nie jezdze tylko przyprowadzilem i jade nim na swieta do polski, czy jezeli cos przyjdzie juz naprawde na mnie to moge sie wykrecic z tego? dodam ze auto i tak idzie na czesci w PL, moze wyslac mojego nowego log booka ze sprzedalem auto z ta sama data co kupilem- janowi kowalskiemu, i jak by ktos dopytywal to poprostu sprzedalem z reki do reki 1h po zakupie. czy takie cos przejdzie? wolal bym zrobic to juz bo jak cos przyjdzie za 2 miesiace do zaplaty to wtedy nie wysle log booka z data sprzedazy 27.10 bo ktos powie ze po 2 miesiacach informuje? robil ktos tak? pytam bo mam 9pkt i jak cos przyjdzie to bedzie komplet. ( moglem od razu kupic auto na byle kogo, ale nie wiem czy czyims autem przez eu moglbym jechac jezeli nie mam logbooka na mnie ??)

Poleć tę stronę