1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Ktory model wybrac ??

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika piotrekkk, 25-01 11.

1. piotrekkk

piotrekkk Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    UK
    Zastanawiam sie nad kupnem anglika do przekladki. Mysle nad VW Bora, Golf (01-04r) Seat Toledo, Leon (01-04r) oraz Skoda Octavia w roczniku podobnym jak wczesniejsze. Otoz pytanie brzmi ktory z tych modeli bedzie najprostszy i najtanszy w przekladce (dostepnosc i cena czesci) oraz czy jest roznica w przekladce (koszty) pomiedzy dieslem 1.9TDI a benzynowymi 1.4-1.6 ?? Chodzi mi o kompletna przekladke z przegladem zerowym. Z gory dzieki za odpowiedz.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. angeelo

angeelo Forumowy grafik Zaufany warsztat

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    Działdowo Warm-Maz
    z Vw Bore najlepiej w tdi, leona czy octavie tdi, przekładka praktycznie podobna we wszystkich autach, jeśli chodzi o instalcję to niezaleznie od jakiego silnika kupisz przekładke to sobie poradzisz, czesci najtanasze beda do bory/golfa

4. piotrekkk

piotrekkk Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    UK
    A jaka jest orientacyjna cena przekladki razem z czesciami oraz przegladem zerowym tych samochodow ?? Moze wypowie sie jakis wlasciciel zakladu zajmujacego sie przekladkami. Pzdr

5. mazurekandrzej33.

mazurekandrzej33. Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    cie wylali?
    Bora nieco drożej od golfa4 ale w 5 tysiaków się zmieścisz golf leon 4 tyś. octawia rozumiem ze jedynka po lifcie około 5 koła,oczywiście z przeglądem,ceny mogą się różnić w zależności od warsztatu,czasem przy odbiorze majster woła kilka lub kilkanaście setek więcej więc warto się zabezpieczyć dobrą umową bez gwiazdek i wartością brutto:thumb2:powodzenia

6. piotrekkk

piotrekkk Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    UK
    wielkie dzieki mazurekandrzej33.

7. angeelo

angeelo Forumowy grafik Zaufany warsztat

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    Działdowo Warm-Maz
    to moim zdaniem ceny masz dobre

8. patbar

patbar Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św
    Chciałem zapytać w tym temacie by nie zaśmiecać. Otóż na święta chciałbym przyjechać samochodem z uk i teraz pytanie co polecacie jako w miarę proste i tanie w przeróbce z pośród tych aut:
    mazda 6 ok 04r
    passat 02-03r
    laguna II i tu przed i po lifcie
    mondeo ok 05r
    volvo s60 02
    vectra c 04r
    Czy może coś innego? Przerabiał bd sam swego czasu przerabiałem vectre b.

9. vip-car

vip-car Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Łódź
    Adres strony:
    Patbar łatwość przekładki na pewno nie idzie z ceną np. koszt części do vectry c jest taki jak cała przekładka passata b5 po lifcie koszt usługi plus części a w zasadzie zakres prac podobny. Wszystko zależy jakim budżetem dysponujesz.

10. patbar

patbar Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św
    Wiem właśnie dlatego chyba powinienem z tego zestawienia wykluczyć vectre i mondeo. Myślałem żeby ok 4000 na klamoty przeznaczyć. A z tych modeli co byście mi polecali podoba mi się mazda ale nie wiem czy to dobry pomysł.

11. vip-car

vip-car Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Łódź
    Adres strony:
    Bardzo dobry po pierwsze mazda to klasa sama w sobie po drugie części i usługa nie jest taka droga około 7000-8000 za kompletną przekładkę.Tylko nie za bardzo polecam mazdę z silnikiem diesla reszta ok.

12. mazurekandrzej33.

mazurekandrzej33. Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    cie wylali?
    A ja oczywiście polecam passata,nie ma drugiego auta na świecie któremu dwa razy robiono lifting,:thumb2:przekładka passata to 5500zł

13. vip-car

vip-car Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Łódź
    Adres strony:
    To że w passacie robiona dwa razy lifting to nie znaczy że ma złote klamki jak dla mnie passat a mazda 6 to zupełne inna bajka.Paska robiono od 1997 roku może i od 1996 taki sobie zwykły samochodzik bez szału.Ale na pewno są gusta i guściki.Jak dla mnie japońska technologia jest ok poza nissanem made in renault.

14. mazurekandrzej33.

mazurekandrzej33. Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    cie wylali?
    Na temat gustu można dyskutować całą wieczność i nic nie wskórać,każdy ma swój gust,passat nie ma złotych klamek i szałem nie jest,a mimo to nie poradziłeś sobie z jego przekładką,a to taki zwykły samochodzik.Mazda jest ok,nissanem moja zona jeździ już sześć lat i mam zakaz sprzedaży tego auta.
    Czy można wyrazić swoją opinię i nie narazić się na głupie docinki?raczej nie,ale jak sam gdzieś napisałeś kij ma dwa końce,i to jedyna prawda z jaką się zgadzam.:eek:ff:

15. vip-car

vip-car Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Łódź
    Adres strony:
    Raczej mało mnie wzrusza czym jeździ twoja żona może jeździć lexusem i trabantem.Nissan poza nazwą nie wiele ma wspólnego z japońską technologią a już na pewno modele po 2003 roku.A kwestia wyboru jest prosta jak drut passat i przekładka u mazurek33.A człowiek chce wiedzieć może ciut więcej niż tylko o przekładkach które oferujesz.A poza nimi czarna dziura więc wrzuć na luz

16. mazurekandrzej33.

mazurekandrzej33. Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    cie wylali?
    u ciebie przerobi swoją mazdę,a potem wszyscy będą mieli pracę,bo bedzie co poprawiać.Kolega pyta ja odpowiadam a vip car udaje speca,i próbuje kogoś ośmieszyć...:weez: dla mnie temat zakończony

17. vip-car

vip-car Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Łódź
    Adres strony:
    Na pewno nie u mnie .A temat lepiej zakończ poza autami vw nie ma świata tylko szkoda że coraz niżej z jakością tych modeli.A co ośmieszania to daj spokój już bardziej nie możesz się zbłaźnić.Ile razy wylatywałeś z tego forum na zbity pysk.Pisz u siebie gdzie nikt prawie nie zagląda na prawdę chęć zysku u ciebie jest poniżej krytyki.Ale ty swoje ja tylko tutaj wolontariusz kapitan dobra rada.Daj sobie czasem wytłumaczyć człowiek chce wiedzieć jakie auto ma kupić itd a ty od razu passat przekładka 5500 napisz coś więcej o innej marce modelu i może wtedy troszkę cię zrozumiem.

18. matik44

matik44 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    wolbrom
    teraz vip-cap wiem dla czego zamkmknełeś warsztat piłeś klientów obrażałeś i poszli sobie ale miejsza z tym mowa o czym innym ja bym polecił skode superb jest na bazie paska ale dobrze wyposażona ostatnio ogladałem takie autko i mnie sie z podobało

19. vip-car

vip-car Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Łódź
    Adres strony:
    Matik co ty jesteś taki detektyw monk .A jeżeli już jesteś taki ciekaw to zakład nie popadł w ruinę więc spokojnie kolego mam na bułki.A co do picia to chodzą słuchy że jesteś impotent.. Szkoda ale tak bywa nie raz .ŻYCIE

20. bevery9

bevery9 Uczestnik

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    KGR 01 32
    Kolego vip-car ale matik44 pisała do vip-cap tak jest napisane więc nie obrażać się na forum ma być kultura a nie chlew.!!

21. patbar

patbar Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Ostrowiec Św
    Wasza kłótnia nie jest zupełnie związana z tematem i jest ona kompletnie bezsensowna. Jak to mówią każdy swoje gniazdko chwali. Powracając do tematu co jest nie tak w dieslu mazdy? Przypominam że nie chce przekładać u kogoś tylko chcę to zrobić sam.

22. Majster Złota rączka

666
    Miasto:
    Internet

Poleć tę stronę