1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Jaguar XJ L w PL

Dyskusja w 'PRAWO W POLSCE' rozpoczęta przez użytkownika graanaat, 14-02 18.

1. graanaat

graanaat Nowy

Docenione treści:
    0
    Cześć wszystkim ;) Z góry przepraszam ale przewertowałem połowę forum i nigdzie nie uzyskałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
    Jadę dziś oglądać XJ'ta. Telefonicznie sprzedający mnie poinformował, że jak chcę to można wysłać do UK kwit, auto zostanie zarejestrowane na mnie, zostanie mi całe V5c odesłane do mnie do domu na polski adres i już jestem właścicielem legalnie pojazdu zarejestrowanego w UK.
    Później mówi żebym zrobił przegląd w PL, opłacił OC i mogę normalnie poruszać się na angielskich blachach.
    Czy to wszystko tak ładnie wygląda jak on mówi?
    Auto nie będzie wyjeżdżać poza granice Polski.
    Co w przypadku gdy skończy się MOT a ja zostaję z samym polskim przeglądem?
    Co w przypadku stłuczki z mojej winy? Nie będą szukać dziury w całym, że auto rejestrowane tam a posiada polskie OC? I Odwrotnie co w przypadku gdy ktoś spowoduje kolizję z moim udziałem?

Z drugą opcja jaką usłyszałem przez telefon to jazda na umowie kupna sprzedaży ale tutaj średnio zrozumiałem o co mu chodziło.
    Czy naprawdę tak to funkcjonuje?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    224
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    temat wałkowany 155 tysięcy razy

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. graanaat

graanaat Nowy

Docenione treści:
    0
    Tylko nigdzie nie potrafię znaleźć informacji na ten temat, jeżeli wyślesz mi odnośnik do moich pytań będę wdzięczny i zobowiązany

Poleć tę stronę