1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

IWA-TRANS -NIE RZETELNA FIRMA TRANSPORTOWA.

Dyskusja w 'Nie polecam' rozpoczęta przez użytkownika TURAS25, 25-02 10.

1. TURAS25

TURAS25 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    radzyn podlaski
    Odradzam z korzystania z firmy IWA-TRANSPORT Zlecilem im przewóz auta do Polski w piatek,mieli odebrac wtorek sroda ,najpozniej czwartek,dzis z nich zrezygnowalem bo znowu zwodzili mnie i chcieli przelozyc transport na nastepny tydzien.Gwarantowali pokrycie kosztow parkingu za ewentualne opoznienia,teraz sie okazalo ze auto z aukcjii musze sam odebrac i zaplacic za parking.Zdecydowanie nie polecam tej firmy.Ogloszaja sie na allegro. Oto link
    http://allegro.pl/item935...lii_anglik.html

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. oktawian

oktawian Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Zielona Góra
    Nie no jak pokryją koszty parkingu to chyba jeszcze nie tak źle ...
    Tir to nie pociąg czasami zdarzają się opóźnienia ...

Pozdrawiam

4. Paweł2008

Paweł2008 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Pomorskie
    Prosiłem o transport trzech aut z UK do PL, po ustaleniach miało być tak, tir z najazdami ma przyjechać w sobotę(ustalenia we wtorek - oktawian wie dlaczego tak późno :mur: . W środę dzwonię do kierowcy żeby wszystko ustalić a on mi mówi że będzie w czwartek tylko się załaduje meblami :ke: i pyta czy tak w ogóle to mam widlaka żeby zapakować samochody na naczepę :cenzura: Nie czepiam się iwa-trans ale jak ktoś potrzebuje transportu a ma zadatkowane samochody to z całego serca pragnia te auta zabrać i nie stracić zadatków. Mi udało się znaleźć rzetelną firmę która odebrała auta w ostatniej chwili. Niestety nie które osoby(firmy) z tego forum czują się panami sytuacji i nie oddzwaniają z informacjami czy pojadą, choć takie są ustalenia. A podobno z tego żyją.... Ręce opadają.

5. oktawian

oktawian Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Zielona Góra
    Nie no jak ktoś z góry ustala najazdy a potem "to gdzie ten widlak ? " to już lekka przeginka :mur: .
    Ironia ja, się spóźniłem z odpowiedzią kilka H a i tak dostał to jeszcze ktoś inny :tudu: .

6. Paweł2008

Paweł2008 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Pomorskie
    Ty się "spóźniłeś", inny chce ładować widlakiem :haha: a samochody czekają na odbiór! Nie możesz mieć pretensji do mnie o to że się spóźniłeś kilka godzin, a kto inny dostał zlecenie które potencjalnie mogło być Twoje. Jak do mnie przychodzi klient i umawiam się z nim na termin to zawsze się z tego wywiązuję! Umowa do czegoś zobowiązuje. A czyjś czas trzeba cenić tak samo wysoko jak swój własny! Na tym kończę swoje "wywody", mam nadzieję że nikogo nie uraziłem :eek:kulary: . Pozdrawiam

7. oktawian

oktawian Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Zielona Góra
    Ja do nikogo nie mam przecież pretensji . To ja się spóźniłem i tyle . Natomiast śmieszy mnie sama sytuacja, że umówiłeś się tak a tutaj "to gdzie ten widlak ?" :D

Czyli jeszcze samochodów nie zabrali ?

8. Paweł2008

Paweł2008 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Pomorskie
    Nie, iwa-trans nie zabrał samochodów.

9. TURAS25

TURAS25 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    radzyn podlaski
    IWA TRANS -ZLA ALE NIE NAJGORSZA

Po moj samochod wkoncu tez nie przyjechali i musialem skorzystan z innej firmy ktora znalazlem na allegro pan Maciej Klaska Auto Czesci Glogow, jak sie pozniej okazalo jeszcze gorsza firma niz IWA-TRANS,nie dosc ze dowiezli auto tylko do Glogowa to jeszcze zaszantazowali mnie ze jesli chce zeby z Glogowa dowiezli na miejsce do Lublina to musze zaplacic o 500zl wiece niz sie umawialem z nimi w innym przypadku ma natychmiast zabierac auto z ich placu w Glogowie,jak zyje to sie z taka firma nie spotkalem malo tego co sie pozniej okazalo to z baku zniknelo jakies 30 litrow paliwa,naciagacze i zlodzieje.Odradzam

10. ŁUKASZ GKW

ŁUKASZ GKW Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    kwidzyn
    Adres strony:
    hehehe

11. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    274
    Miasto:
    Wadowice
    kiedy ta Polska bedzie uczciwa
    bo jak narazie to same zlodzieje i oszusci( zaczynajac od samej gory )

12. ŁUKASZ GKW

ŁUKASZ GKW Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    kwidzyn
    Adres strony:
    Zgadza sie ta firma ma w du...pie ... ze naraza klienta na storage a zlecenie jest dane okolo 10 -12 dni wczesniej jezeli zdecdydujecie sie na ta firme odrazu zaznaczcie ze jak sie spoznia to placowe oni placa

13. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  14. cezar-81

cezar-81 Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    london
    Adres strony:
    Ja osobiscie wspolpracuje z ta firma od 1,5 roku i jeszcze nigdy nie mialem z nimi wiekszych problemow owszem czasami tir sie spozni lub dojedzie dzien pozniej ale to trzeba zrozumiec (korki, awarie) wystarczy jeden tel i transport jest zalatwiony (faktem jest ze mam swoj plac i tam auta moga stac jak dlugo zachce)
    pozdrawiam

Poleć tę stronę