1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Honda Accord VII

Dyskusja w 'TOYOTA/HONDA' rozpoczęta przez użytkownika adamadam, 28-03 12.

1. adamadam

adamadam Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Kraków Nowy Sącz
    Jak wygląda przeróbka instalacji Accord 2004 r VII skrzynka bezpieczników zostaje czy trzeba przenieść. Dużo przedłużania i roboty przy instalacji??

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. kazekmoto

kazekmoto Początkujący

Docenione treści:
    6
    witam!

mam pytanko odnośnie lustere w accordzie VII, a mianowicie coś czytałem ze trzeba przepiąć piny ażeby uzyskać europejską wersję, czy ktoś jest w stanie coś wiecej na ten temat mi podpowiedzieć.... ? z góry dzieki....

4. TheLastAngel

TheLastAngel Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolskie
    Witam. Mój problem polega na tym, że gdy wepnę europejski panel szyb, nie działa mi centralny zamek. byłem a aso i nie poradzili sobie z zakodowaniem. Na angielskim smiga wszystko ok. czy pomoze wymiana wiazki drzwi od europy??

Jesli ktoś ma schemat wiazki drzwi, albo pomysł jak to rozwiazac stawiam flaszkę.

5. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    276
    Miasto:
    Wadowice
    takich flaszek to mialem widziec ze setke

6. mazurek

mazurek Gość

Docenione treści:
    38
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Witaj w klubie Jaro
    nie wiem czy wymiana wiązki rozwiąże problem ale myślę że tak ,nie mam schematu ale miałem ucięte kostki od panela i przepinowałem według tej kostki,wszystko działa normalnie.Auto przerabiałem dla sąsiada,nie wymieniałem wiązki drzwi.

7. TheLastAngel

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolskie
    Mogę oddac samochód do jakiegos magika, ale do znających sie w temacie warszatatów mam daleko- nowy sacz. JARO wystarczy ze podasz nr konta i moze bedzie pierwsza:) Auto przerobiłem dla siebie i jezdze 2 lata z angielskim panelem, ale trzeba to wkoncu zrobic jak nalezy. Zawsze zmienialiście wiązke drzwi przy przekładce??
    A moze ma ktoś z Was do sprzedania??

8. kazekmoto

kazekmoto Początkujący

Docenione treści:
    6
    witam kolegę TheLastAngel... ja właśnie powoli kończe przekładać anglika i zmnieniam elektryke drzwiową, także wszystko opisze co i jak , jak przetestuje... pozdr

9. TheLastAngel

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolskie
    A czy Twoja wiązka drzwiowa rózni sie od angielskiej Jakimis pinami?? Zalezy mi na czasie bo chce sprzedac auto

10. kazekmoto

kazekmoto Początkujący

Docenione treści:
    6
    Nie zamierzam wkładać narazie innej tylko z drzwi lewych na prawe i na odwrót,

11. TheLastAngel

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolskie
    Problem rozwiązany poprzez przelutowanie procesorka z angielskiego panelu do europy. Wszystko smiga aż miło. pozdrawiam

12. kazekmoto

kazekmoto Początkujący

Docenione treści:
    6
    Witam, Accord 2.2 ictdi 2004 wywala bezpiecznik 18 pali sie immo i swiece zarowe, macie jakiś pomysł, wszystko sprawdzone dwa razy i jest ok, jakieś pomysły ? Podejrzewam jeszcze
    złe masowanie, ale to sprawdze jutro...

13. TheLastAngel

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolskie
    skrzynka bezpieczników europejska czy angielska??

14. kazekmoto

kazekmoto Początkujący

Docenione treści:
    6
    skrzynka bezpiecznikow angielska, .... tak jak instalacja po deską tylko zamienione strony.... ale problem rozwiazany ............. okazało sie ze zwarcie robiły ZEGARY ... które wszesniej sprawdzalem i dzialaly ok, nie bralbym ich pod uwage tylko koleszka elektryk podrzucił pomysł okazalo sie ze gdzies jest zwarcie... po podlaczeniu moich zegarow honda odpalila za pierwszym razem:))))

15. kazekmoto

kazekmoto Początkujący

Docenione treści:
    6
    witam, kolego TheLastAngel morzesz powiedziec dokladnie o ktory procesorek chodzi masz moze jakies foto?u mnie po podpieciu angielskiego panelu dzialaja tylko tylne szyby i centralny i grzanie lusterek, po podpieciu europy nic, a tobie smigalo wszystko ? na angielskim panelu?

16. TheLastAngel

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolskie
    patrzac na cała płytkę jest to wielkosci okolo 2cm x 2 cm bedziesz tam miał kilkanascie punktów do odlutowania i Ci wyjdzie, szyby ci nie działaja poniewaz w przednich silniczkach inaczej są rozstawione piny... o ile całą wiązke drzwi przełozyłes z P na L

ja odciąłem wtyczki przy silniczkach i zamieniłem miejscami P i L chyba najprosze rozwiazanie. Kup panel od europy ale mniej wiecej z podobnego rocznika i powinno działac. widocznie masz od innej wersji.

17. kazekmoto

kazekmoto Początkujący

Docenione treści:
    6
    sam odlutowywales ten procesorek? bo mi cos nie idzie... chyba dam do jakiegos elektronik zeby mi to przelutowal... a ma jeszcze maly problem z centralnym pasarzera mianowicie zamyka ale nie otwiera, slychac ze dziala przy otwieraniu ale nie otwiera i malo tego nie mozna otworzyc w rzaden sposob, dopiero w zamku trzeba otworzyc i wtedy znowu reaguje, poczym zamykam i znow to samo..... zamek jest moj takze jest dobry, miales taki problem??? mysle ze chodzi i przepinowanie ale jak ? kolory sa rozne w obu stronach....bede wdzieczny za podpowiedz...

18. TheLastAngel

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Małopolskie
    przelutowanie pomogło mi w przypadku nie działajacego centralnego zamka na europejskim panelu. Nie jestem pewny czy rozwiaże to twój problem . Tez miałem tą samą sytuacje z zamkiem. Trzeba pozamieniac kable, ale niestety nie pamietam które. Musisz troche pomyslec obserwując obydwa zamki

19. kazekmoto

kazekmoto Początkujący

Docenione treści:
    6
    Kostki w zamkach przepinowalem i wszystko wróciło do normalności, muszę podzialal jeszcze z panelem stwrowania

20. skib4

skib4 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    działdowo
    Witam! moze mi ktos poradzic,polecic kogos do przekladki accorda z 2003 roku.pozdrawiam

21. kazekmoto

kazekmoto Początkujący

Docenione treści:
    6
    A skąd kolega?

22. Majster Złota rączka

666
    Miasto:
    Internet

Poleć tę stronę