1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Gdzie kupic anglika?

Dyskusja w 'Zakup anglika' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 6-03 09.

1. 77omega

77omega Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    sepolno / Bognor UK
    No czytam i czytam siedze w angli kilka dobrych latek caly czas cos kupuje z ubezpieczalni albo szrotu i tak wkolo i powiem szczerze takich cen jak kolaga albo koledzy opisali to w zyciu tu jeszcze niewidzialem , a ten peugeot 407 z 2010 to nawet po konkretnym dzwonie sprzedalby sie tu za sporo wiecej ,bo jak ktos pisal angole tak samo jak i my naprawiaja auta , a z tych opisow to wyglada jakby oni nic nienaprawiali tylko czekali az polak za polowe wartosci z laska to kupi , a tak niejest niestety
    tak wiec niewiem ale i mi sie wydaje to mooocno naciagane

wiercioch lubi to.
  2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. antek123

antek123 Nowy

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    zachodniopomorske
    Jak jeszcze posiedzisz z pare latek to moze rozomu do glowy nabierzesz :) opisywane zakupy przez ciebie wydaja sie mi na zbyt naciagane , choc warjatow nie brakuje przeplacajac za , jak to okresliles dzwony , hmm w mentalnosci naszej rodakow istnieje poglad ze nic ponizej ceny oferowanej nieda sie zdjac . a popatrz chlopie na tradera i wyciagaj wnioski z ofert a dopiero rozejzyj sie po rynku wtornym , oceniajac mozliwosci ceny do marki .
    jasne ze u ciapatych auto bedzie nie mniej, ale wiecej kosztowac( +- 15-20% jak u np szkota czy rodowitego angola , a ceny bitek w ubezpieczalni to tylko licytacja !!! i zalezy ilu idiotow walczy o rocznik !!!!z tad cena .
    mnie z tej mentalnosci szybko wyleczono jak rozejzalem sie wlasnie w rynku lokalnym aut w gb , hmm no rowniez odbylem karencje pobytu na wyspach jednak ze skutkiem .ps- kto szuka nie bladzi i zapamietaj jednoa dobra rade firmy na polnocno-zachodnim wybrzezu gb maja lepsze ceny jak centrum ,a im blizej kanalu to ceny rosna .

Podobnie dzieje sie z przekladkami eu gdzie szrot oferuje cene minim 25% wyzsza jak na skladach rozbiorkowych do utylizacji .
    mysle ze niebawem zabiore jednego z kolegow z tego forum na zakupy to reszta przejzy na oczy by nie przeplacac ,czyli niebyc nabitym w butelke .

4. 77omega

77omega Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    sepolno / Bognor UK
    No ja w przeciwienstwie do ciebie wiem co ile tu kosztuje ,zapewne zabierzesz twojego kolege "viwaldiego ze soba " on jest gosciem glodnym przy
    02 PLATE ROVER 25 1.4 IN GOLD LIGHT FRONT LIGHT FRONT DAMAGE £675
    god zrobi sobie kolejny wypad do szkocji ,

Najtansze auta sa bezposrednio wystawiane przez ubezpieczalnie a ze mam dostep do wszystkich wiekszych aukcji wiec wiem jak ceny wygladaja , w jakims poscie pisales o rewelacjach cenowych twojego kolegi wiec weszlem na jego strone i patrze w ofercie ma jedno auto

to ktore widac rover 25 z 2002 roku lekko uszkodzony z przodu za 675 czyli cena rewelka :) /ciekaw jestem kto nim jezdzil skoro piszesz ze ma tam peugeota 407 z 2010 roku za 1000 /

http://www.kenallenautowreckers.co.uk/salvage.htm

ta strona tak naprawde nie jest aktualizowana od dosc dawna
    zreszta popatrzylem co maja w ofercie na czesci to nic z nowszych aut same szroty ktore ludzie za darmo oddaja bo im sie nieoplaca w nich przegladu robic ,
    zadnych passatow,mondeo ,audi ,octavi ,bmw czyli nic peugeot 407 :) ?????

Jak ktos cos jeszcze na temat szrotow podaje ponizej link do szrotu ktory jest 10 kilometrow ode mnie maja troche nowych aut strona jest zawsze odswierzana wiec oferta jest aktualna , co do cen to czasami sie oplaci czasami nie no ale to nie szkocki szrot gdzie ludzia trzylatki za darmo wciskaja zeby tylko sie ich pozbyc;)http://www.srcsalvage.co.uk/SalvageVehicles.aspx?Category=Car&Location=Sussex

5. mazurek

mazurek Gość

Docenione treści:
    37
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Ja tam jak nie zobaczę i nie dotknę i jak nie śmignę autem to nie kupuję.

6. sherves

sherves Uczestnik

Docenione treści:
    73
    Miasto:
    UK
    Po tego rovera to ja zaraz gnam, tylko żeby nikt z was mi go nie zwinął;)

7. wiercioch

wiercioch Uczestnik

Docenione treści:
    11
    ja juz go zadatkowałem :)

8. antek123

antek123 Nowy

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    zachodniopomorske
    no to gratulacje za wiedze , widze ze masz zwieche przegladania , niejest tu mi udowadniac co i za ile bo niektorym woda sodowa do lba udeza . strona jest jak najbardziej aktualna , a sadzac po okresie urlopowym wlasciciel ma tez wlasne prawo , i zapewne czesc z was przegladala te strone to jak byk byly wystawiane rozne pojazdy od roku 2003 i wyzej . z twojego linku wynika ze obecnie nic sie tam specjalnego nie dzieje ,choc niebawem moze byc tyle ze jedynie jak napisal mazurek wsiasc przejechac sie i ewentualnie kupic .

jesli nadal sie upierasz jak osiol przy furce to dodam iz na traderze takie 407/2005 dostaniesz ponizej 900 f i bez lania sie po ryju jak to okresliles w 1 poscie .

bzdury piszesz ze najtaniej jest w ubezpieczalniach ,bo tam jedynie ograniczaja sie do licytacji , no chyba ze auto jest:
    A Pojazd nadaje się jedynie na złom.
    B Pojazd nadaje się jedynie do rozbiórki na części.
    C Pojazd nadaje się do naprawy, ale koszt naprawy przekracza jego wartość (według norm GB).

9. wiercioch

wiercioch Uczestnik

Docenione treści:
    11
    77omega lubi to.
  10. 77omega

77omega Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    sepolno / Bognor UK
    Antek podziwiam twoja wiedze i obeznanie na angielskim rynku : ////jesli nadal sie upierasz jak osiol przy furce to dodam iz na traderze takie 407/2005 dostaniesz ponizej 900 f i bez lania sie po ryju jak to okresliles w 1 poscie .////// a wiec wchodze na autotradera wpisuje 407 w cenie do 1000f i znajduje jeden jeden nie blisko tylko w calej anglii jeden w opisie oczywiscie niema nic na temat przebiegu ,oczywiscie jak bys znal ten rynek to bys wiedzial ze nie wpisali bo przebieg sporo zapewne ponad 200tys mil :::http://www.autotrader.co.uk/search/...esearchad/used,nearlynew,new/quicksearch/true

oczywiscie 2004 rok - ja nie przecze ze nie znajdziesz - ja to wiem ze nieznajdziesz w tej cenie normalnego auta albo bedzie mial przebieg bardzo wysoki , albo sprzeglo do wymiany , i pomysl Antku logicznie na stronie twojego ulubionego szkota jest rover 25 w benzynie z 2002 roku za cene 625funtow , a i jest jeszcze uszkodzone z przodu /// to dlaczego ten twoj przyjaciel wystawia auto w takiej cenie skoro za peugeota z 2010 roku wola tylko 1000f , tak wiec antek sorki ale lejesz tutaj wode i podajesz lipne informacje ,

Piszesz ze wszyscy maja prawo do urlopu oczywiscie , ale jeszcze niewidzialem tu szrotu ktory niema oferty na czas urlopu , wiec poszukaj mi takiego Peugeota 407 z 2010 roku za 1000 f a ja go biore od ciebie od razu i daje ci 200f za znalezienie ,byle niemial gorszej kategori od D

, bzdury piszesz ze najtaniej jest w ubezpieczalniach ,bo tam jedynie ograniczaja sie do licytacji , ----- a czy znasz inny lepszy sposob od aukcji ????????????- tu auto zawsze osiaga cene ktora jest warte

11. sherves

sherves Uczestnik

Docenione treści:
    73
    Miasto:
    UK
    Jaki urlop, zaglądałem na stronę z samej ciekawości jak antek podał link (30 kwietnia) i ten rover i corsa już były, nic więcej, to co ile tego urlopu 2 miesiące ma? Zresztą napisane jest że stan na 14 kwietnia więc strona nieaktualizowana od tego czasu.
    Najwidoczniej tyle nowych fur za bezcen sprzedają, że nie ma czasu strony odświeżyćo_O

12. 77omega

77omega Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    sepolno / Bognor UK
    no faktycznie widocznie wszystkie nowe na pniu schodza wiec nawet ich nie wstawiaja na strone:D , a roverka tak sobie wstawili zeby jasne bylo ze za grosze autka sa ;)

13. wiercioch

wiercioch Uczestnik

Docenione treści:
    11
    kolejki pod brama, prosto z lory do klienta ida...

14. waldirs7

waldirs7 Nowy

Docenione treści:
    0
    zdecydowanie kupie i zlece przywoz galaxy mk2 2004-06 rok 1,9tdi 130km silnik asz manual moze byc rozbity po dachowaniu itp jakie kolwiek oferty prosze przeslac na adres cosworth7@wp.pl lub 608017838 waldi

15. andrzej2002

andrzej2002 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    jersey

16. wilczek

wilczek Nowy

Docenione treści:
    0

Nasza Firma zajmuje sie montazem samochodowych instalacji gazowych od 2009roku w miescie Birmingham w Wielkiej Brytanii.Przez ten okres udalo nam sie rozwinac dzialalnosc jak rowniez zyskac zaufanie wielu klientow.Nosimy sie z zamiarem rozwiniecia naszej dzialalnosci o export samochodow z Wielkiej Brytanii do Polski.Przez te lata udalo nam sie nawiazac wiele kontaktow z komisami,aukcjami samochodow zinkasowanych przez Policje,jak i powypadkowych,autozlomami.Obserwujemy stale aukcje i ogloszenia internetowe by dostrzec okazje tak by nasz klient byl w 100% zadowolony.

Chcielibysmy serdecznie zaprosic do wspolpracy komisy samochodowe,autozlomy jak i klijentow indywidualnych do wspolpracy.

Jezeli szukasz zaufanej firmy na terenie UK z wieloletnim doswiadczeniem na rynku motoryzacyjnym oraz pozytywnymi referencjami to trafiles w dziesiatke!

Zapraszamy do wspolpracy!!!

17. Oeh

Oeh Nowy

Docenione treści:
    0
    szukam Mitsubishi Carismu 1.9 Did,skura,- na dawca
    oleg777@op.pl , 004581718837

18. smarsw

smarsw Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Miasto:
    Maidstone Uk 07809112071
    Przejzyj hbc, copart, motorhog - jak wypatrzysz tam auto spełniające wymagania moge ci to sprowadzić

19. Oeh

Oeh Nowy

Docenione treści:
    0
    http://www.autotrader.co.uk/classif...ad/used,nearlynew,new/model/carisma?logcode=p

cos takego

Czesc a jak sadzisz, da sie obnizyc jeszcze ta cene? Jaki bedzie koszt transportu do Polski lub promem do Danii?

http://www.copart.co.uk/c2/homeSear...e1s1&lotId=35556364&returnPage=SEARCH_RESULTS

http://auctions.motorhog.co.uk/vehi...ISHI&trns=0&fuel=2&catc=0&dist=0&sort=0&srch=

Edytowano przez moderatora: 21-12 14
  20. smarsw

smarsw Uczestnik

Docenione treści:
    12
    Miasto:
    Maidstone Uk 07809112071
    Napisz mi na priv gdzie mieszkasz i numer telefonu, odezwe sie i przedstawie zasady, pozdrawiam

21. Oeh

Oeh Nowy

Docenione treści:
    0
    to ktos cos napisze :):(

22. Majster Złota rączka

666
    Miasto:
    Internet

Poleć tę stronę