1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Ford Mondeo mk3 swap z diesla na benzynę

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika Adrik66, 15-09 17.

1. Adrik66

Adrik66 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Witajcie mam do was kilka pytań, a że na co dzień zajmujecie się przekładkami także myślę że mi odpowiecie
    Posiadam Mondeo mk3 z 2005 roku sprowadzone silnik pierwszy tak się rozszczelnił że walił olejem z każdej ze stron , zakupiłem drugi z myślą że będzie pracował kupiłem go w styczniu wraz wz wtryskami , chłopak zapewniał mnie że pracuje lux więc zakupiłem a że mnie wywiało na kilka dobrych miesięcy więc zacząłem składać pod koniec lipca prace przełożenia przebiegły bez problemu ale silnik nie palił więc zaprowadziłem do pompiarza a on mi mówi że pompa opiłkuje chyba i zawiesza wtryski ...
    km stoi
    Pomysł padł a że w odległości 80 km stoi przed liftowa benzyna więc może by zrobił swapa na benzynę
    wersja mondeo z 1,8 posiada grzane fotele ale nie posiada elektryki tył
    pytanie brzmi czy i jak te elektrykę podprowadzić bo ja u siebie mam
    deska zostaje ta sama z polift schematy jakieś tam w necie znalazłem jak kostki pinować
    jedno jak i drugie mondeo posiada klimatronik
    cały środek chciałem pozmieniać wraz elektryką bo nie wiem czy moja zagada
    z góry dzięki

Pozdrawiam

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. qplanetq

qplanetq Uczestnik

Docenione treści:
    18
    Miasto:
    Szczecinek
    Adres strony:
    To wrzuc instalacje z tej benzyny do swojego i tyle . W mondeo instalacja jest przystosowana do benz/diesel jesli chodzi o wnetrze . Wisza wolne kostki . Porownasz dwie instalacje i trzeba powkladac w piny i bedzie smigac .

Poleć tę stronę