1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

E46 Instalacja elektryczna

Dyskusja w 'BMW/MERCEDES' rozpoczęta przez użytkownika gelu4, 18-08 11.

1. gelu4

gelu4 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Radom
    Witam. Jest ktoś na forum kto podczas przekładki zmienił instalacje angielska na europejska? Przymierzam się do przekładki 323 CI 2001r. i zaoszczędziło by mi to wiele czasu. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia proszę o wypowiedz.
  2. Majster Złota rączka

Liczba postów:
    666
    Miejscowość:
    Internet
  3. Dawid20

Dawid20 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Ja mam właśnie z modelem coupe doświatczenie i odpuśc temat , nie znajdziesz takiej instalacji , przerabiałem temat . Masz pare wersji pedału gazu , automat czy tez nie , różne absy i pare innych dupereli i ciezko trafisc w taka sama ...
  4. gelu4

gelu4 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Radom
    Teoretycznie gdyby założyć instalacje od jakiejś bogatszej wersji to chyba powinno działać. Lepiej jak masz nadmiar wtyczek niż niedobór.
  5. ryszard410

ryszard410 Uczestnik

Docenione treści:
    23
    Miasto:
    poznan
    zalezy kolego ja uwazam ze lepiej przerabiac bo jak dzialalo wszystko przed przekladka to i bedzie dzialalo po. mam znajomego co przelozyl instlacje w e46 coupe tyle z tym ze koles chandluje czesciami i rozbiera praktycznie co drugi dzien takie bmw na czesci. on przelozyl instalacje a to co nie chodzilo wziol z drugiego auta i wszysko poszlo elegancko tyle z tym ze on nie tyle ze mial do wyboru do koloru czesci ale tez instalacji. wiec kolego radze przerabiac jak nie jestes w jego sytuacji.
  6. gelu4

gelu4 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Radom
    No właśnie nie jestem w aż tak dobrej sytuacji wiec trzeba się nastawić na przerobienie instalacji. Dzieki panowie za odpowiedzi. Pozdrawiam.
  7. balikgdansk

balikgdansk Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Możesz mieć problem z kupnem wiązki pasującej do twojego wyposażenia i często w takich wiązkach z demontażu jest sporo kostek połamanych,ja bym przerobił angielską i po sprawie.
  8. Dawid20

Dawid20 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Jak sie sprezysz to 2 dni i instalacja zrobiona (praca 8-16)
  9. zweckform

zweckform Zaufany warsztat

Docenione treści:
    157
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    instalacja jest w miarę prosta choć pracochłonna ale w 1 dzień spokojnie dasz radę

Pozdro
    Rafał
  10. lucek

lucek Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Przemyśl
    Witam, jestem po przekładce E46 z silnikiem N42 2.0 benzyna sedan z 2002r. i chciałbym zapytać czy jest możliwość pozostawienia pompki sprzęgła na pedale sprzęgła w wersji angielskiej, który jest m.in. odpowiedzialny za działanie tempomatu. Patrząc na wersję europejską ze zdjęcia na allegro to wydaje się to samo, mocowanie też wydaje się takie samo.
    Mam też problem z pokazywaniem na liczniku które drzwi są aktualnie otwarte, otóż pokazuje mi na odwrót, czyli jak w wersji angielskiej, nadmieniam, że licznik wymieniłem na europejski.
    Proszę o pomoc.
  11. balikgdansk

balikgdansk Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Kolego jeśli chodzi o siłownik sprzęgła to jak ci będzie pasował UK to go zamontuj,ja przerobiłem 330ci i założyłem pedały z siłownikiem europejskie a przełożyłem sam czujnik od sprzęgła i jest git.Jeśli chodzi o wskazanie drzwi to musisz przepinować krańcówki w module pod schowkiem to o ile dobrze pamiętam brązowe przewody z paskami i żółtym markerem.W coupe jest trochę więcej zabawy.
  12. Majster Złota rączka

Liczba postów:
    666
    Miejscowość:
    Internet
  13. ryszard410

ryszard410 Uczestnik

Docenione treści:
    23
    Miasto:
    poznan
    ja zalozylem wysprzeglik angielski na europejskie pedaly w bmw e46 320d i wszystko gra i buczy spruboj w razie czego zmienisz wysprzeglik nie zajmie ci to wiecej niz 5 minut

Poleć tę stronę

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. schemat instalacji bmw e46

,
  2. schemat instalacji e46

,
  3. jak przerobic instalacje anglika. e46 coupe