1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

E46 coupe 4 błędy w module komfortu

Dyskusja w 'BMW/MERCEDES' rozpoczęta przez użytkownika studzin11, 18-11 18.

1. studzin11

studzin11 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    nowy dwor mazowiecki
    Witam szanowne grono. Mam problem z moja e46. A mianowicie przelozylem sobie angola wszystko niby jest ok ale w GM5 wywala mi 4 błędy, 2 dotyczą dysz spryskiwaczy że jest przerwa w instalacji i 2 dotyczą lusterek. Po przestudiowaniu schematów doszedłem do pewnych wniosków. Moja e46 to polift z 2004 a instalacje którą zanotowalem podczas przekladki jest z przedlifta 2001 rok. Jedna z różnic którą dostrzegłem jest to że w polifcie za grzanie dysz spryskiwaczy odpowiada GM5 a przedlift ma osobny system z czujnikiem w prawym nadkolu. I tu moje pytanie do was czy można przekodowac moduł komfortu tak żeby nie spał tymi błędami czy jednak trzeba doprowadzić przewody od spryskow do modułu? Z lusterkami podobna historia oryginalnie miałem lusterka na tasmy A przy przekładce zanotowalem te z przedlifta na zwykłych przewodach... czy da radę to jakoś ogarnąć samym kodowaniem gm5? Za odpowiedzi z góry dziekuje

Poleć tę stronę