1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Dopasowywanie części od eu->uk

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika ins7, 14-05 18.

1. ins7

ins7 Nowy

Docenione treści:
    0
    Cześć, nie mogłem znaleźć tematu, więc wolałem założyć nowy. Mam kilka pytań.
    Rozważam zakup rhd, wszystko ładnie pięknie. Do rejestracji potrzeba lamp przód z eu, lusterek i to wszystko zapewne. Przypuśćmy sytuacje:
    1 - uszkodził mi się prawy boczek, dokładniej element którym można włączać podgrzewanie lusterek i przyciski do szyb razem z tą listwą (przykład: Audi A3 8P/Golf 4-5) co w tym przypadku zrobić? Szukać od anglika czy da się to dostać gdzieś w Polsce?
    2 - Czy wszystkie części mechaniczne (z układu kierowniczego) pasują z LHD do RHD? Mam na myśli maglownicę, gdzie to dostać?
    3. Czy xenon też trzeba przekładać tak jak zwykłe lampy, czy może zostać z anglika?
    Pozdrawiam

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. apollo

apollo Zaufany warsztat

Docenione treści:
    58
    Miasto:
    Konin
    Adres strony:
    1. Przyciski pasują od LHD do RHD w przypadku aut które podałeś jako przykład. Jeśli by nie pasowały bo tak jest w niektórych przypadkach (np. BMW E39) to części od anglików na Allegro jest pod dostatkiem.
    2. Maglownica nie pasuje od LHD do RHD. Jak będziesz potrzebował to Ci dam gratis.
    3. Xenon też świeci inaczej LHD i RHD jednak w większości przypadków da się go przerobić.

Poleć tę stronę