1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Czy bać się "anglików"?

Dyskusja w 'Komentarze' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 29-05 10.

1. matik43

matik43 Nowy

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    wolbrom
    Zgadzam sie z toba SŁUSZNE ZDANIE

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Gość

Gość Gość

Witam,
    a mnie w ogóle trudno zrozumieć w czym problem. Mam anglika, a dokładniej irlandczyka ;) bmw e39 i nie widze zadnego powodu zmieniać w nim czegokolwiek. Rozumiem, gdy ktoś jeżdzi autobusem czy ciężarówką to kierownica po prawej stronie przeszkadza, ale w aucie osobowym?? Owszem, zdarza mi się czasem tracić czas za ciężarówką bo nie mogę wyprzedzić, ale są to sytuacje tak rzadkie, że nie widzę żadnego sensu wykladać tysięcy złotych na przeróbkę.
    Raz na dwa lata przyjeżdżam do Irlandii na wycieczkę i podbijam badania. Po co więc całe zamieszanie i nabijanie kasy cwaniaczkom z warsztatów?
    Pozdrawiam wszystkich,
    Marek

4. magik

magik Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    gdzieś w polsce
    to gdzie ty jeździsz po polnych drogach że ciężarówek niema ale z drugiej strony jak umiesz jeździć angolem to dasz sobie rade na tych naszych pożal się boże polskich drogach :happy:

5. Mikun

Mikun Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No własnie woli jezdzic po "polnych drogach "jak dac jakiemus paprokowi samochod.Ja osobiscie tez tak chyba zrobie. A te pozal sie boze polskie drogi to pełne sa "super" przekładek zrobionych przez roznego rodzaju rodzimych fachowcow. I to dopiero tragedia ze jakis cymbal zniszczyl czyjes auto i jeszcze sie indyczy ze o nim zle mowia. Fakt "Pan jest wielki" tyle ze raczej płacze ze polskie ziomale wala w dupe innych polskich ziomali byle sie nachapac kasy.

6. gala48

gala48 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Świdnik
    przekładka

Ile kosztowała by przekładka z częściami takiego galaxa ?

Pozdrawiam
    Michał

7. Gość

Gość Gość

WY WSZYSCY JEŚTEŚCIE POPROSTU GŁUPI ! sami dobrze wiecie , że to jest gówno a nie robota , nie dość , że auto jest po zsumowaniu wszstkich kosztów
    niewiele tańsze niż europejskie to jeszcze ciężko jest to odsprzedać bo po vinie zawsze się dojdzie skąd jest auto . PRzeróbki się nie opłacają , one się opłacają jedynie dla warsztatów bo mają robotę , zaś dla klientów wcale . Nie sprzedasz takiego auta za dobre pieniądze, szansza , że będzie zrobione idealnie niewielka,
    a z niemiec przy zakupie wystarczy sie udac do warsztatu i ci powiedzą czy jest zriobiony jeden z dwóch czy bezwypadkowy.

8. Marlena

Marlena Zaufany warsztat

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    Tylko, że np. nasza firma przekłada też Niemcom. Z pewnością Ci powiedzą przy sprzedaży, że auto było z Anglii i przekładane w Polsce hehe I czemu skoro się nie opłaca warsztaty mają kolejki i jest tyle warsztatów?

9. Gośćrysbob@O2.pl

Gośćrysbob@O2.pl Gość

potrzebuję kontaktu z profesjonalnym warsztatem mającym duże doświadczenie w przekładkach Accordów VII z 2004r.

10. rysbob@O2.pl

rysbob@O2.pl Gość

Pilnie poszukuję kontaktu z profesjonalnym i doświadczonym warsztatem specjalizującym się w Polsce w przekładkach Accorda VII Z 2004R. Tel 784 716 377

11. A.A

A.A Gość

Chce kupić anglika szharan co sądzicie o jego przekładce czy to jest mozliwe i w miare bezbolesne czy polecacie mi zakup innego Vana łatwego do przerobienia a jesli juz to jakiego -prosze o podpowiedz

12. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    457
    Miasto:
    łódzkie
    sharan z vanow jest najprostszym samochodem do przekładki

13. Mikun

Mikun Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No !! i nie mozesz nie wierzyc bo mowi ci ktos kto ma 2 medale jak ruski general haha. Pewno za wojne ojczyzniana ?? Plytke juz naprawiles ?? ktora ci odpadla jakis czas temu

14. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    457
    Miasto:
    łódzkie
    zerwałem reszte i elewacje obiłem deskami i słomą żeby nie wjeżdali tacy klienci jak ty

15. Mikun

Mikun Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biała

I nareszcie jestes w domu , sloma wszedzie :thumb2: nawet w butach ??
    Nie pozdrawiaj bo to falszywe pozdrowienie "generale" :zloo:

16. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    457
    Miasto:
    łódzkie
    Mikun,o co ci chodzi ? masz coś do mnie ? chcesz porozmawiać to może nie na forum,czesto bywam w Bielsku

17. divorski

divorski Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    kraków
    Już za chwile nie będzie trzeba przekładać i ciąć i spawać żeby było tanio opłaca sie rejestrować oryginalnego anglika ja czekałem dwa lata na rejestracje i wreszczie unia ruszy ten polityczny beton i za chwile będzie można rejestrowac angliki w polsce już wygrałem a i tak jeżdziłem po polsce moim angliczkiem bez przeglądu i tylko miałem OC i miałem w dupie urzędasów rządowych i innych pozdrawiam to forum

---------- Dodano 28-10-2010 o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano 27-10-2010 o 22:35 ----------

nigdy nie wsiadłbym do spawaka za chwile będą rejestrować angliki sprawa jest mocno nagłośniona w europie nasza władza nie jest demokratyczna i musi się dostosować do przepisów uni kwestia czasu myśle że już w tym roku zapadnie decyzja o rejestracji warto poczekać niż sądzić się z warsztatami o złą przekładkę spawaki do paki

18. magik

magik Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    gdzieś w polsce
    żebyś się nie zdziwił prędzej polska wyjdzie z grupy na euro niż będziesz mógł zarejestrować angola w Polsce a naszym może wkońcu sie uda :lol:

19. Misiek

Misiek VIP

Docenione treści:
    81
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    :zloo:

20. Gość seba

Gość seba Gość

21. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  22. divorski

divorski Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    kraków
    Już jedną sprawe wygrałem z ministrem w NSA jest na stronie głownej z 21.09.2010 poczytajcie sobie .
    W polsce należy bać się tylko polityków i sądów reszta jest wporzo.Nie wiem jak wyglądają przekładki ale gostek który chce przełożyć honde accordke osłabia mnie takie porzadne autko co ty chcesz nie wyjść z sódów po przekładce dużo zainteresowanych na tym forum ostrzega przed przekładkami a polacy dalej się pchają do g...a.Za chwile będzie można rejestrować RHD popieram kierowców obustronnych ba to jest sygnał że jesteśmy lepsi od innych.

23. Majster Złota rączka

666
    Miasto:
    Internet

Poleć tę stronę