1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

COPART

Dyskusja w 'Strony internetowe' rozpoczęta przez użytkownika bydle, 14-08 09.

1. Hollender

Hollender Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam,

Przymierzam się do kupna samochodów na copart. Właściwie to tylko dla siebie. Do niedawna korzystałem z usług jednego polskiego pośrednika ale okazało się że oszukuje. Dlatego sam postanowiłem założyć konto i kupić samochód. I tu pojawia się pytanie jak wygląda sprawa założenia konta i kupna oraz odbioru pierwszego auta.

z tego co już doczytałem to zakładamy konto, wysyłamy dokumenty potwierdzające pobyt w miejscu stałego zameldowania oraz opłatę. Dokładnie jakie to mają być dokumenty?

Natomiast jak jest z odbiorem pierwszego auta? Ktoś gdzieś pisał że pierwsze auto należy odebrać osobiście. Czy to prawda?

Rozumiem żeby założyć konto na copart i brać udział w licytacji mogę być zameldowany normalnie w Polsce. Tzn nie ma wymogu obywatelstwa brytyjskiego.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. maniek23carter

maniek23carter Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam, mam następujące pytania dotyczące zakupu aut kategorii B na copart:
    1. Czy kupując auto kategorii B (z przeznaczeniem na części) nie muszę opłacać akcyzy przy transporcie od kraju?
    2. Czy mogę normalnie odliczyć VAT z tego zakupu?

Oczywiście posiadam stację demontażu więc jestem uprawniony do zakupu pojazdów z tej kategorii.

4. qplanetq

qplanetq Uczestnik

Docenione treści:
    13
    Miasto:
    Szczecinek
    Adres strony:
    Na czesci nie ma akcyzy.

5. pawkil30

pawkil30 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam mam taki problem kupiłem silnik na Copart kurier przywiózł mi go do Polski okazało sie że ma uszkodzony blok jest wyrwana częśc i pęknięty i do tego pękniętą miska co mam w tej sytuacji zrobić kat U ??

6. Melo

Melo Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Wloc
    Witam, takie pytanie zanim zacznę korzystać z copart czy jeśli wygram licytacje i nie wiem z jakiegos powodu nie będę mógł zapłacić za pojazd , konto zostaje zbanowane? Bo nie raz widzę np że te same auta są wystawione 2 razy np wczoraj była aukcja live i auto się sprzedało , dzisiaj widzę że te same auto znowu jest wystawione na sprzedaż ktoś zrezygnował i copart wystawia te auto ponownie ?

7. brentmotors

brentmotors Uczestnik

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    gorzow wlkp
    jeżeli wróciło na aukcje od razu to cena minimalna nie została osiągnięta
    jak ktos kupi a nie zapłaci to o ile pamiętam po 10 dniach dopiero wystawiają ponownie a temu co nie zapłacił dają kare tzw relist fee, zgodnie z cennikiem
    jak kupisz i nie zaplacisz to dadzą ci karę ,
    czasami mogą ci odpuscic relist fee ale musisz miec dobrą historie i tez zalezy na kogo trafisz jak zadzwonisz

8. michal0124

michal0124 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam. Może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda sprawa z autami z kat S ?

9. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  10. Deco

Deco Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Z daleka

Poleć tę stronę