1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

citroen c4 model 2011 b7, instalacje drzwi

Dyskusja w 'CITROEN' rozpoczęta przez użytkownika malgrek, 18-03 13.

1. malgrek

malgrek Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Płock
    Witam, mam nowego c4 (najnowszy model) już praktycznie zrobiony, zostały mi drzwi.

Poprzednio robiłem 407 i instalacje w drzwiach tylko zamieniłem z prawych do lewych plus konfiguracja bo w programie serwisowym kody części wiązek drzwiowych były takie same dla anglika jak dla europy.

W nowym c4 widzę w serwisówkach że wiązki przednich drzwi są inne dla anglika i dla europy więc się domyślam że prosta zamiana wiązek z drzwi do drzwi nie pójdzie jak w starym 407. Proszę o wskazówkę jak to jest z drzwiami.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. darro

darro Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    wągrowiec
    kolega trzeba przełożyć 2 kable od termometru i zamienić z prawych do lewych o potem jeszcze trzeba pozamieniać piny od lusterek bo działają odwrotnie ale to i tak nie jest koniec bo jeszcze trzeba przełożyć kilka kabli z prawej strony na lewą z tych co ida po podłodze
    ale nie powiem ci teraz dokładnie które b o nie pamiętam jutro mogę napisać jak sprawdzę tylko musze wiedziec ile szyb 2 czy 4 bo instalacje są wtedy inne

4. michal0124

michal0124 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    I jak sobie poradziłes z tą instalacją bo mam ten sam problem. Jest jakas inna opcja niz ta o której pisze darro?

5. michal0124

michal0124 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    C4 juz przełozone, pozostał mi problem z szybami i lusterkami. Mianowicie jak chce otworzyc szybe pasazera z panelu kierowcy to otwieraja sie dwie szyby lewa i prawa, natomiast z przycisku w prawych drzwiach szyba nie działa wgl. Lusterka działaja ale odwrotnie i kierunkowskazy w lusterkach tak samo(podobno jesli chodzi o lusterka wystarczy przepinowac). Instalacje z drzwi zamieniłem stronami, wiazki drzwi dochodzace do słupków równiez zamiemiłem stronami. Ma ktoś jakis pomysł odnosnie tych szyb?

6. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  7. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    277
    Miasto:
    Wadowice
    moze kodowanie pomoze

Poleć tę stronę