1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Citroen C3 2006r 1.6 16v automat

Dyskusja w 'W trakcie przekładki' rozpoczęta przez użytkownika michal-xp, 20-07 17.

1. michal-xp

michal-xp Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Witam, jestem w trakcie przekładki c-trojki, ogólnie idzie bardzo glatko co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.
    W porównaniu do Xsary Picasso która robiłem wcześniej C3 to przeczkole. Jedno popołudnie wystarczyło mi na demontaż całego wnętrza, dzisiaj przymierzam się do kołyski i przekładni (śruby zapryskane wd40 mam nadzieję że wszystkie pójdą).
    Czy ktoś z was wie jak w tym aucie jest z przeniesieniem wkładki zamka z prawych drzwi do lewych czy muszę kupić cały zamek eu?
    Drugie pytanie dotyczy strerowania szybami, automat mam tylko z prawej co potrzebuję żeby go przenieś na lewą stronę ewentualnie zrobić obustronnie automat?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    433
    Miasto:
    łódzkie
    zamek i silniczek

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. michal-xp

michal-xp Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Ok ale czy jak kupie lewy zamek to muszę też instalacje do niego przeciągnąć ta z prawych drzwi?
    Co do szyb to nawet jeśli wymienię silniczek to nie będę w stanie podpiąć włącznika szyb z automatem bo inna wtyczka do prawych drzwi a inna do lewych. Wtyczka bez automatu ma większą wtyczkę i więcej pinów niż ta z automatem. Wem bo już przymierzałem.

Poleć tę stronę