1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Celica VII VVTLI TS 2004

Dyskusja w 'TOYOTA/HONDA' rozpoczęta przez użytkownika muph19, 19-05 15.

1. muph19

muph19 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Siew
    Witam!

zakupiłem jakiś czas temu Celka po przekładce z anglika... mam wrażenie że mechanik który ja przekładał nie do końca zdawał sobie sprawę z tego co robi... a mianowicie borykam się z pewnymi problemami z którymi nie mogę sobie poradzić:

1. Problem z VCS delikatny skręt kierownicy i dochamowuje mi koła na krzyż oczywiście tylko w niektórych sytuacjach n.p: gdy jadę z nie dużą prędkością i wjeżdżam na rondo skręt w prawo (90 stopni) oczywiście znajomy dźwięk i kontrolka "samochodzik w poślizgu" i to samo jak zjeżdżam z ronda tyle że przy odkręceniu. Następny przykład: jadę dość szybko 140 km/h delikatny zakręt w lewo odchylam kierownice delikatnie w lewo czuje że siła odśrodkowa wyciąga mnie bliżej środkowej lini i załącza się VSC powodując rzucanie po całym pasie.... BARDZO NIEBEZPIECZNE.....:( bardzo podobnie zachowuje się przy wychodzeniu z zakrętu odkręcam kierownice i dochamowuje mi tył :( wymieniłem amory i sprężyny, końcówki drążka stabili. oraz założyłem nowe opony wyważyłem i zrobiłem zbieżność problem dalej istnieje :(

2. przełącznik lusterek działa na odwrót :(

3. brak klimy.... chłodnica angielska i europejski przewód aluminiowy który idzie od wspawanej grodzi po lewej stronie silnika i kończy się gdzieś pod samochodem ale nie dojrzałem końca :( (w chłodnicy po prawej stronie u dołu widać jakby czegoś brakowało :(

i jedno pytanko w sprawie dostosowania reszty osprzętu do EU... światła trzeba rozkleić to wiem jak zrobić a czy da się jakoś przerobić lusterka? by nie kupować EU?

Czy ktoś z forumowiczów pomoże mi ogarnąć to wszystko ?

pozdrawiam

Ostatnio edytowano: 19-05 15

Poleć tę stronę