1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Brak wbitej kategorii pojazdu w V5C - niemożność zrobienia przeglądu z tego powodu.

Dyskusja w 'Prawo' rozpoczęta przez użytkownika Struggler, 4-08 17.

1. Struggler

Struggler Początkujący

Docenione treści:
    0
    Kupiłem Mitsubishi Legnum - zbierałem się do tego sporo czasu. Uparłem się żeby zarejestrować w totalnym oryginale ale pojawiły się kłopoty...Mam w v5c pustą rubryke J z kategorią pojazdu. Nie mogę przejść przeglądu bo diagnosta wymaga M1. Czy Dvla może uzupełnić rubrykę?
    Auto to zwykłe kombi, jedyny kłopot w tym że jest to import z jap w 2009 roku i krótki vin.
    Ktoś może coś doradzić mi w tej kwestii?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. lacky

lacky Początkujący

Docenione treści:
    0
    przegladu nie przejdzie i tak bo masz krotki vin wiec dostaniesz negatywne badanie techniczne , nastepnie wysylasz pismo do minterstwa transportu o odstapienie od warunkow technicznych z powodu krotkiego vinu.robisz zdjecia wypelniasz papiery oplata jakies 20zl max i czekasz ok miesica.dostajesz pozytywne rozpatrzenie jedziesz na przeglad znowu 100zl za przeglad wtedy przechodzi .u siebie tez nie mialem kategori w v5 ale na to nie zwracali uwage poniewaz widac ze to auto osobowe :)

Poleć tę stronę