1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

BMW E46

Dyskusja w 'BMW/MERCEDES' rozpoczęta przez użytkownika Rafał_BMW_E46_Cabrio, 26-08 15.

1. Rafał_BMW_E46_Cabrio

Rafał_BMW_E46_Cabrio Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Opatów
    witam wszystkich jestem właśnie w trakcie przekładki E46 Cabrio mam pytanie czy trzeba dużo przedłużać przewodów czy wystarczą tej długości jeśli chodzi o drzwi wymieniamy tylko wiązki w drzwiach czy również miejscami wtyczki do drzwi chcę to zrobić z sensem dlatego pytam Was bo macie to za sobą:) pozdrawiam i czekam na pomoc wrzucę na weekendzie kilka zdjęć

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Rafał_BMW_E46_Cabrio

Rafał_BMW_E46_Cabrio Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Opatów
    cabrio już dawno przełożone brak problemów lepiej spasowane od niejednego europy :)

Załączone pliki:

4. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  5. jankobmw

jankobmw Nowy

Docenione treści:
    0
    ześć mam pytanie jestem w trakcie przekladki bmw e46 cabrio , mianowicie chodzi o przelączniki szyb prawy przelącznik kostka kwadratowa 7 przewodow , lewa waska 6 przewodow w kazdej inne kolory , pytanie jak zrobic by teraz przeniesc prawą kostkę na lewą a lewą na prawą aby wszystko działało jak należy ??

pozdrawiam i dzięki

Poleć tę stronę