1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

BMW E46 318CI

Dyskusja w 'BMW/MERCEDES' rozpoczęta przez użytkownika Majkel1980, 23-10 19.

1. Majkel1980

Majkel1980 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, jestem na ukończeniu przekładki w BMW E46 coupe i w sumie to z niczym nie miałem problemów, najgorzej było z elektryką, masa lutowania. Wszystko działa oprócz jednej rzeczy, silniczków poziomu reflektorów (w aucie są soczewki bez xenonu), kabelki z modułu są dobre bo sprawdzałem i jest przejście i kolory się zgadzają a silniczki martwe. Podłączałem do kompa i napięcie się zmienia jak kręcę potencjometrem w przełączjiku. W błędach wyskakuje 1F - activation, motor for headlight rangę adjustment. Trzeba to jakoś aktywować czy jak? Druga sprawa to przegląd, który muszę pilnie zrobić, czy może ktoś polecić w Warszawie skp gdzie nie będą wymyślać rachunków za przekładkę czy rzeczoznawców? Auto robiłem dla siebie bez żadnego drutowania.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. Majkel1980

Majkel1980 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Z reflektorami sobie poradziłem, ale przegląd dramat, najpierw chciał zaświadczenie od producenta, że można przełożyć auto, a potem opinię rzeczoznawcy jak zacząłem się z nim kłócić. Powiedział, że w aucie zmiana konstrukcyjna i bez tego nie podbije przeglądu. Może ktoś pomóc i wskazać jakąś stacje w mazowieckim gdzie nie będą tak wydziwiać? Auto przekładałem sam bez żadnego druciarstwa, jak będzie trzeba to wpakuje go na lawetę i wywiozę gdzieś w Polskę żeby to załatwić tylko niech mi ktoś napisze gdzie, oczywiście za odpowiednią pomoc zapłacę.

Pomocy!!!

Poleć tę stronę