1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Auto z Irlandi do Polski

Dyskusja w 'Prawo' rozpoczęta przez użytkownika martinifire, 14-10 17.

1. martinifire

martinifire Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam , chce sprowadzić auto z Irlandii Północnej do Polski na własny użytek, zostawiając kierownicę po prawej stronie i jakby znalazł sie ktoś kto by mógł wyjaśnić krok po kroku jak to wyglada obecnie , jakie dokumenty trzeba miec, co trzeba dokładnie zapłacić zeby do polski takim autem zajechac bez obaw że po drodze ktoś mnie zatrzyma i będą jakieś problemy , czy trzeba to auto po zakupie rejestrować tutaj czy mozna to zrobić juz w polsce i jak wyglada rejestracja u nas takiego auta z wszystkimi papierami i oplayami. Wiem ze było napewno mnóstwo takich tematów ale jedyne artykuły i tematy jakie znajduje to sprzed kilku lat a z tego co wiem teraz mozna normalnie jeździć z kierownicą po prawej stronie i czy jeszcze jakieś przepisy sie nie pozmienialy czyli poprostu jak to wygląda na obecną chwilę . Dzięki z góry :)

Poleć tę stronę