1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Audi a6 c5 2002r.

Dyskusja w 'AUDI' rozpoczęta przez użytkownika kellygrzyb3, 26-02 18.

1. kellygrzyb3

kellygrzyb3 Nowy

Docenione treści:
    1
    Witam. Posiadam auto a6 c5 1.8t wersja europejska z spaloną wiązka kabiny. Dokładnie chodzi o ta pod deską idąca od puszki Ecu do bezpieczników, przekaźników, włącznika świateł, zegarów, stacyjki, konsoli środkowej, wentylatora, silniczków klimy kończącą się na wtyczkach przy słupkach. Bardzo ciężko kupić taką wiązkę od wersji europejskiej, za to wersji UK jest dość sporo. Proszę o info jakie czekają mnie przeróbki oraz czy taka wiązka w ogóle podejdzie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. czapliniak

czapliniak Uczestnik

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    Działdowo
    Jesli liczysz na odpowiedz tak bedzie pasowac to niestety takiej odpowiedzi nie dostaniesz.
    Czy mozna przerobic w miare pasujaca wiazke angielska zeby dzialalo? Mozna.

Czy dokonasz tego sam? Napewno nie. Bo gdybys to potrafil, nie zadawalbys takich pytan

4. kellygrzyb3

kellygrzyb3 Nowy

Docenione treści:
    1
    Jak ja uwielbiam odpowiedzi tego typu :). Twoja wypowiedź nie ma żadnej wartości technicznej a jedynie miała na celu udowodnić że jesteś lepszy a ja jestem młotek który nie wie o czym mówi. Z wykształcenia jestem elektronikiem. Na co dzień pracuje jako elektromechanik, oraz w dużej firmie zajmującej się elektroniką przemysłową, ale mimo to chciałem zajrzeć na to forum. Może któryś z kolegów mający większe doświadczenie w tej branży mógłby przekazać mi kilka wskazówek, lub poinformować o ewentualnych problemach?

drekke lubi to.
  5. czapliniak

czapliniak Uczestnik

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    Działdowo
    Liczysz pewnie na informacje ktore kable skrocic a ktore przedluzyc.
    Powiem Ci tak. Jedz na szrot. Wyjmij instalacje z anglika. Porównaj kostki ktore sa powpinane w progi i wszystko bedzie jasne.
    Jesli chcesz zobaczyc prawdziwego cwaniaka to poczekaj. Napewno napisze. Tylko on nie robi juz takich starych aut

6. kellygrzyb3

kellygrzyb3 Nowy

Docenione treści:
    1
    Kolego nie zarejestrowałem sie tutaj cwaniakować. Oraz nie oczekuje konkretnej odpowiedzi który kabelek, jaki kolor oraz czy zrobie to sam ze szwagrem :D. Lubie poczytać wcześniej o pracy którą się bedę podejmował. Warto pomagać :)

7. czapliniak

czapliniak Uczestnik

Docenione treści:
    90
    Miasto:
    Działdowo
    To jesli lubis poczytac to masz okazje.

Na forum wiele razy bylo to opisywane.
    Przerobka instalacji wnetrza jest bardzo podobna do passata b5.

8. kellygrzyb3

kellygrzyb3 Nowy

Docenione treści:
    1
    Widocznie nie umie się jeszcze znaleźć na tym forum ponieważ wszystkie tematy jakie znajduje tyczą się paska b6 oraz Audi c6.

9. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  10. drekke

drekke Gość

Docenione treści:
    38
    Miasto:
    Wąsosz
    Adres strony:
    Bez problemu przerobisz wiazke od anglika, znajdź tylko z podobnego rocznika, bo muszą pasować kostki na słupkach, reszta to przerobienia.

Poleć tę stronę