1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

AUDI A6 C5 -2000r 1.8, CENA ZA PRZEKLADKE

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika timbrighton, 21-05 11.

1. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    279
    Miasto:
    Wadowice
    a u nas jest do przegladu tech. potrzebna opinia
    i ja tu nikogo nie naciagam
    albo zaplac 100 za przeglad i 50 do ....................
    albo 100 za przeglad i 300 za opinie

poza tym panie kolego opinia jest potrzebna ustawowo ( odgórnie)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    poprawka
    w danej gminie czy miescie (tak jak unas ) moze byc ona wymagana przez naczelnika wydzialu komunikacji
    a od górnie jest zalecana

dzwonilem wlasnie do WK

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. albo3

albo3 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    słońsk
    Dla kogo ta opinia jest potrzebna?? chyba dla niedouczonego diagnosty aby go uświadomić bo jeśli diagnosta jest prawdziwym znawca bo tak powinno być on sam ocenia stan techniczny pojazdu i daje pozytywną opinie lub negatywna. A nieukowi potrzebny jest pomagier w postaci rzeczoznawcy i on bierze 3 setki i biznes sie kreci i to sa właśnie te odgórne postanowienia.Czy rzeczoznawca zna sie tak dokładnie na konstrukcji wszystkich aut że takie opinie wydaje chyba nie?? siedzi za biurkiem i pisemka pisze za 3 setki

4. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    279
    Miasto:
    Wadowice
    mnie nie interesuje co jest potrzebne a co nie
    albo kto jest nieukiem

przyjezdzam autem i diagnosta mowi OPINIA

niemasz to spadaj i koniec kropka

5. albo3

albo3 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    słońsk
    W takim razie twój diagnosta nie posiada wiedzy fachowej i zasłania sie opinia człowieka który tak do końca też nie zna sie na autach sa dwa dokumety które nie sa wiarygodne, a kase trzeba zapłacić temu i temu i tak to jest w naszym chorym kraju.W innch krajach stacje decydują o dopuszczaniu aut do ruchu a u nas potrzebny jest pomagier dla stacji bo stacja nie wie czy ma dopuścić czy nie PARANOJA:wako2:

6. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    279
    Miasto:
    Wadowice
    przeczytaj moje pierwsze posty , bo czegos nierozumiesz

7. albo3

albo3 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    słońsk
    No tak odbiegliśmy od tematu przepraszam

8. timbrighton

timbrighton Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    BRIGHTON
    Witam, po waszaj dyskusji postanowilem sprawdzic inne strony gdzie mozna kupic auto juz z lewa strona kierownicy.Dam np Niemiecka strone,dalem sobie jakie kryteria mnie interesuja i zaczolem szukac.
    Powiem tak nie sadzilem ze mozna naprawde znalesc samochod za przyzwoita kwote, od 14tys do 20tys.
    Mam audi A6 z 2000(Anglik) cena auta w UK 1500f/1700f koszt transportu do PL jak bede wracal 260f, przekladka w PL jak piszecie do 7000tys.
    To az razi w oczy ze caly koszt z UK do Przystosowania Auta na Polskie Drogi wychodzi dokladnie tak jak bym kupil auto z Niemiec czy z innego Kraju.
    Nie wiem moze zle mowie , ale jest takie moje zdnie.
    Mam wielki Szacunek do tych ludzi co maja odwage przekladac takie auta, jestem mechanikiem, ale nie odwazylbym sie sprobowac.Kazdy otaczajacy mnie do okola mowi ze to jest niebezpieczne, jak pozniej auto sie zachowuje przy np drobnej kolizji.
    7 lat temu pracowalem na Fiat Auto Poland i wlasnie przy lini gdzie operowalem zaladunek wlasnie Przegrody i tunelow i podlogi,samo to ze widzielem jak to robot robi wszystko symetrycznie i dokladnie , czy jest czlowiek zrobic tak bezpiecznie u siebie w Warsztacie.
    To jest tylko moje zdanie :) Pozdrawiam Wszystkich , dam oczywiscie znac co postanowilem.Moze jeszcze mnie pozytywnie nastawicie i sprowadze te auto z UK .

9. rys00

rys00 Zaufany warsztat

Docenione treści:
    477
    Miasto:
    łódzkie
    auto w dobrej cenie z niemiec, to włoskie papiery a sprzedawca turek, tylko tak kupisz audi a6 z 2000r z przebiegiem 170 tys, od niemca bedzie 3 letnie i przebieg 250 tys

10. albo3

albo3 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    słońsk
    masz racje rysiu ale wcale nie musi być od turka to wy samochodziarze zajmujacy sie handlem tak robicie zaraz za świeckiem sa budki z korektą liczniłów lub przy hoteliku koło krzeszyc też jest budka chetnych nie brakuje,chodzi tylko aby jakoś z zyskiem pogonić tego wraka:dol:

11. timbrighton

timbrighton Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    BRIGHTON
    No teraz to mnie juz dokonca dobiliscie:mur: ;] zawsze jest jakis haczyk;/ Ok wszystko jest ok , ale dlaczego nikt z was nie moze mi napisac jak wyglada bezpieczenstwo z taka przerobka (Przegrody).Wszystko ladnie pieknie ale najewazniejsze jest chyba nasze bezpieczenstwo?
    Jezeli bedzie wszystko pozytywnie od strony mojego szwagra (Pojechal zapytac sie do WK w TYCHACH czy zarejestruja mi takie auto?), i nasze bezpieczenstwo ni bedzie zagrozone od strony technicznej pojazdu.Napoczatku wrzesnia bede juz zjezdzal z UK, i mam nadzieje ze znajde naprawde zaufany zaklad.:thumb:
    Pozdrowienia

12. JARO

JARO Zaufany warsztat

Docenione treści:
    279
    Miasto:
    Wadowice
    niewiem jak inni sadza ale jaosobiscie powiem tak

Niechcial bym kiedys ze (odpukac ) ktos kto przerabial u mnie auto , mial dzwona i sie ktos zabil albo zostal kaleka z mojej winy
    bo czegos niedopatrzylem
    po drugie sciana grodziowa niejest elementem priorytetowym w aucie ( to tak jak scianka dzialowa w domu)
    auto trzymia podluznice , slupki A, B z dachem
    i tyle

13. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  14. timbrighton

timbrighton Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    BRIGHTON
    Dzieki, troche mnie to uspokoilo. Na dzien dzisiejszy dalej bede chcial przerobic auto tylko teraz czekam na odpowiedz z Urzedu Komunikacji.
    Powiedz mi jak u ciebie wyglada taki zabieg, co dokladnie robisz za 7000zl.
    Pozdrowienia

Poleć tę stronę