1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Audi a4 b6 problem z CME

Dyskusja w 'AUDI' rozpoczęta przez użytkownika mac_rom, 27-02 18.

1. mac_rom

mac_rom Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie.

Jestem tutaj nowy. Mam problem z światłami. Sprawa wyglada następująco. Auto Audi a4 b6 2002 1.9 AVF 130KM quatro. Samochód był przekładany z wersji angielskiej na europejskich. Zakupiłem wiązkę europejska ale jak wychodzi na to od innej wersji tj high a moja jest low. Generalnie wszystko działa poza oświetleniem wnętrza tj. Podsufitki i lampami tylnymi i przednimi. W przednich lampach mam wszystko oprócz świateł mijania. Po przepatrzeniu wielu postów stwierdziłam ze zamontowana wiązka jest od wersji high. A u mnie była low bez komputeru pokładowego. Oczywiście z włącznikiem tez był problem, ale do tego znalazłem już rozwiązanie. Poszukując schematów znalazłem schemat CME ale który ma wiele pinów Tak jak w mojej wziązce. Ale nie w tym co było wcześniej. Czy jest możliwość podłączenia tego wszystkiego bez zmieniania całej wiązki. Moj moduł 8E0 907 279

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. mac_rom

mac_rom Nowy

Docenione treści:
    0
    Bardzo proszę o jaką kolwiek pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

4. mac_rom

mac_rom Nowy

Docenione treści:
    0
    Jedyne z czym trafiłem to quatro w tej wiązce.

5. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  6. czapliniak

czapliniak Uczestnik

Docenione treści:
    92
    Miasto:
    Działdowo
    Skłanialbym sie ku wlozeniu z powrotem angielskiej wiazki i przerobce jej na lewa strone.

Poleć tę stronę