1. Witamy na Forum Anglików!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Akcyza za anglika jest jakaś zniżka BMW E93 ?

Dyskusja w 'Prawo' rozpoczęta przez użytkownika adekbws, 13-06 19.

1. adekbws

adekbws Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam mam do kupna bmw e93 2008r. 330i msport kalkuluje kupno auta z przywozem i naprawą na 17tys. zł
    Problem pojawia się z akcyzą, słyszałem od handlarza dziś, że na angliki jest jakaś zniżka akcyzowa lub obniżenie wartości auta z powodu że to anglik jakieś -30%. Jest coś takiego ?
    Na auto też pewnie bym musiał wziąć rzeczoznawce, jest uszkodzony tył i pewnie podciągnąć można silnik więc przy założeniu 50% obniżki przez rzeczoznawcę jakie mniej więcej koszta można by się spodziewać. Jaka w eurotaksie będzie wartość takiego auta ?

2. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  3. Majster Złota rączka

Miasto:
    Internet
  4. Melas

Melas Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Września
    Wejdź do jakieś agencji celnej niech ci policzą. Napewno w przybliżeniu do eurotaxu policzą. Powiem ci tak miałem oryginał fakturę z Anglii według niej zapłaciłem akcyzę i tak Dziady podważyły mi to i chcieli prawie 100% więcej porobiłem foty auta ksero faktury krótki opis i wysłałem do celników. Odziwo odpuścili. Auto sprzedaję za 25tys. A oni liczyli od 45tys. SZOOK

Poleć tę stronę